Adopcje

Effi

Płeć: kotka
Wiek: 4 lata
Dom: wychodzący w bezpiecznej dzielnicy
Sterylizacja/kastracja: tak
Szczepienie: tak
Stosunek do innych zwierząt: do innych kotów przyjazny, do psów nieznany
Stosunek do dzieci bez małych dzieci
Inne:

Effi to 4 letnia kotka uratowana z ulicy. Urodziła się jako bezdomna,wychowywała z bratem którego nie odstępowała na krok. Jakiś czas temu jej brat zginął pod kołami samochodu. Kotka szukała go prawie całą zimę rozpaczliwie nawołując :( Rozchorowała się. W tym roku urodziła kocięta które również zachorowały na koci katar. Zostały zabrane w ostatniej chwili.

Razem z maluchami trafiła do domu tymczasowego. Jest odrobaczona,odpchlona, zdrowa,wykastrowana. Po odchowaniu maluszków zostanie wykastrowana. To bardzo kontaktowa koteczka która uwielbia kontakt z człowiekiem. Całe życie bezdomna, niekochana, w końcu ma namiastkę prawdziwego domu. Nie może tam jednak długo zostać. Szukamy dla niej odpowiedzialnego domu stałego ! Najlepszy byłby dla niej dom wychodzący w bezpiecznej dzielnicy. Nie znamy jej relacji z innymi zwierzętami, powinna jednak zaakceptować je po odpowiednim wprowadzeniu( wychowała się w stadzie kotów).

W sprawie domu stałego : 501876552 lub inspektorat.jelenia@gmail.com

Wpłat można dokonywać na konto:
Fundacja MONDO CANE – Inspektorat Jelenia Góra
ul. Grodziska 13, 96-321 Żabia Wola
konto Bank Pekao S.A.
31 1240 6348 1111 0010 4975 2491
pay pal: jwdzwierzat@gmail.com
Z dopiskiem w tytule”Dla Effi”

Kot jest pod opieką Fundacji. Obowiązują procedury adopcyjne w tym wypełnienie ankiety adopcyjnej. Nie wydajemy kotów „na prezent dla dziecka/mamy/taty”, „na myszy” „dla kogoś”. Prosimy o kontakt pełnoletnie osoby które będą prawnymi opiekunami kota.
Fundacja i schronisko to dwie oddzielne organizacje.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!