Aktualności

Sparrow,Barbossa, Tia

Płeć: kotka i 2 kocurki
Wiek: 8 tyg
Domy: niewychodzące
Sterylizacja/kastracja: nie
Szczepienie: nie
Stosunek do innych zwierząt: przyjazny
Stosunek do dzieci przyjazny
Inne: leczone na koci katar

Kociaki bardzo ładnie reagują na leczenie ! Już wiadomo, że oczka wszystkich 3 maluchów uda się uratować. Tia i Barbossa najprawdopodobniej nie będą mieć śladów po chorobie. Niestety oczko małego Sparrowa jest w gorszym stanie. Bardzo możliwe, że do końca życia będzie miał je „inne” niż u zdrowych kociaków i nie będzie na nie w 100% widział. Rozglądamy się powoli za domami dla naszych kociaków!

_________________________________________

Niestety nie udało się karmicielce złapać do kastracji jednej kotki która okociła się jakiś czas temu(wszystkie pozostałe 17 już po kastracji). Po około 6 tygodniach wyprowadziła maluchy. Kiedy maluchy  podeszły bliżej karmicielki okazało się, że są bardzo chore. Karmicielka poprosiła Fundacje o pomoc. To co zobaczyliśmy było przerażające. Koci katar wyżerał im oczy ! Dwa czarnuszki nic nie widziały.  Natychmiast trafiły do weterynarz Dostały serie leków. Wymagają opieki. Jest 2 chłopców i 1 dziewczynka. To takie nasze małe „piraciki” więc roboczo nazwaliśmy Sparrow(szary), Barbossa(czarny) i Tia(czarna z białym krawacikiem) . Mają około 7 tygodni. Już samodzielnie jedzą. Nie wiadomo czy oczka maluchów uda się uratować, chcemy jednak spróbować. Nie podamy się bez walki!
Są w trakcie leczenia. Prosimy o wsparcie finansowe.  Oczywiście gdy uda się je wyleczyć, będą szukać nowych domów!

Kontakt w sprawie adopcji: 501876552 lub inspektorat.jelenia@gmail.com

Prosimy też o wsparcie. Leczenie kociaków będzie kosztowne.
Fundacja MONDO CANE – Inspektorat Jelenia Góra
ul. Grodziska 13, 96-321 Żabia Wola
konto Bank Pekao S.A.
31 1240 6348 1111 0010 4975 2491
pay pal: jwdzwierzat@gmail.com
Z dopiskiem w tytule”Dla piracików”

Kot jest pod opieką Fundacji. Obowiązują procedury adopcyjne w tym wypełnienie ankiety adopcyjnej. Nie wydajemy kotów „na prezent dla dziecka/mamy/taty”, „na myszy” „dla kogoś”. Prosimy o kontakt pełnoletnie osoby które będą prawnymi opiekunami kota.
Fundacja i schronisko to dwie oddzielne organizacje.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!