Adopcje

Tolka

Płeć: suczka
Wiek: 8 mies
Wielkość: średnia
Sterylizacja/kastracja: nie
Szczepienie: nie
Stosunek do innych zwierząt: przyjazny
Stosunek do dzieci przyjazny
Inne:

Taka kochana Tolka poleca się do adopcji!
Dziewczyna jest już gotowa na nowy, kochający dom. Kto jej go da?
Tolka ma około 8 miesięcy i w swoim życiu już dużo się wycierpiała. Pamiętacie, że przyszła do nas zagłodzona i przelękniona?
Teraz ma się świetnie. Uwielbia swoich tymczasowych opiekunów i psich rezydentów, dzięki którym tak szybko się otworzyła.
Jest bardzo grzeczną psinką i potrafi już beztrosko bawić się a lęki? Lęki odeszły w zapomnienie. W pierwszym kontakcie z obcymi nieufna ale szybko się przełamuje.

__________________________________________

Silna leukocytoza, anemia, podwyższone parametry wątroby, obniżony poziom glukozy, wyniszczenie organizmu, wychudzenie, znaczne odwodnienie, powiększone węzy chłonne, zagłodzenie, robaki w kale i pasożyty zewnętrzne, apatia – oto do czego człowiek zdolny jest doprowadzić na drugim, żywym organizmie…. :( A to jeszcze szczenię… Jej brzuch jest jak wzdęty jak balon – z głodu i zarobaczenia. Ma około 5 miesięcy. Tolka dostaje kroplówki, żeby postawić ją na nogi. Jest już oczywiście po odrobaczeniu i odpchleniu, odpadają też powoli kleszcze. Organizm był tak wygłodzony, że po tych kilku zaledwie dniach waga już pokazuje 1 kg więcej. Wyniki krwi to katastrofa. Na szczęście Tolka ma apetyt i chęci do wyjścia na prostą. W domu tymczasowym sprawuje się perfekcyjnie – dogaduje się ze wszystkimi psami i powoli nabiera zaufania do człowieka. Nie tak powinno jednak wyglądać psie dzieciństwo…
Szukamy dobrego i odpowiedzialnego domu dla tej suni z lasu. Musimy najpierw doprowadzić ją do dobrego stanu fizyczno-psychicznego, ale już rozglądamy się za ciepłym i kochającym domkiem, który do końca jej dni będzie o nią dbał i szanował.
I który nigdy jej nie opuści, bez względu na wszystko

W sprawie domu stałego: 504 043 251 lub inspektorat.jelenia@gmail.com

Wpłat można dokonywać na konto:
Fundacja MONDO CANE – Inspektorat Jelenia Góra
ul. Grodziska 13, 96-321 Żabia Wola
konto Bank Pekao S.A.
31 1240 6348 1111 0010 4975 2491
pay pal: jwdzwierzat@gmail.com
Z dopiskiem w tytule”Dla Tolki”

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!