Adopcje

Karol

Karol MA DOM!!

_________________________________________________

Imiona nadała Pani Agnieszka P- nasz niezawodny domek tymczasowy :)

Pod opiekę fundacji trafiły dwa około 7 miesięczne kocurki. Bracia Lwie Serce- Jonatan( z plamką na nosku, większy) i Karol( z białym pyszczkiem, mniejszy). Kociaki mieszały półdziko, przy bardzo ruchliwej ulicy, na której życie straciło już wiele kocich istnień. Obecnie przebywają w domu tymczasowym.

Karol jest nieśmiały. Ma wyjątkową , delikatną urodę ( widząc kociaki z daleka byliśmy pewni, że jest kotką 😉 ) Bez problemu załatwia się w kuwetce. Jest odrobaczony i wykastrowany. Obecnie nosi obróżkę feromonową aby szybciej przyzwyczaił się do tego, że człowiek nie krzywdzi. Nie boi się innych kotów, toleruje psy choć nie jest zachwycony ich obecnością, na pewno potrzeba czasu aby przyzwyczaił się do swojego nowego psiego przyjaciela. Większa ilość zwierząt go przeraża.

Na pewno chłopak będzie potrzebował BARDZO spokojnego domu, bez małych dzieci i dużej ilości innych zwierząt. Domek niewychodzący ! Osoba adoptująca kociaka będzie musiała zdawać sobie sprawę z tego, że zaufanie obcej osobie może zająć mu trochę czasu. Przypominamy, że na tą chwilę Karol podchodzi do człowieka sam, jednak po wyciągnięciu ręki- ucieka. Nie daje się jeszcze głaskać.
Nie wiemy kiedy dokładnie będzie gotowy do adopcji.

W sprawie domu stałego: 501 876 552 lub inspektorat.jelenia@gmail.com

Aby wesprzeć kociaki finansowo:
Fundacja MONDO CANE – Inspektorat Jelenia Góra
ul. Grodziska 13, 96-321 Żabia Wola
konto Bank Pekao S.A. 31 1240 6348 1111 0010 4975 2491
pay pal: jwdzwierzat@gmail.com
Z dopiskiem w tytule”Dla  Karola”

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!