Adopcje

Prada,Chanel, Gucci i Boss

Płeć: 2 kotki i 2 kocurki
Wiek: 2 mies
Domy: niewychodzące
Sterylizacja/kastracja: nie
Szczepienie: tak
Stosunek do innych zwierząt: przyjazny
Stosunek do dzieci przyjazny
Inne: odrobaczone, odpchlone

Gucci ma dom, zostały czarna Prada, szara Chanel i biało-bury Boss :)

___________________________________________

Fundacja dostała zgłoszenie o kotce która „okupuje” działkową altankę. Kicia urodziła na strychu altanki 4 kociaki i nie pozwalała sie do nich zbliżyć. Gdy przyjechaliśmy na miejsce na strychu było około 40 stopni. Kocięta zipały z gorąca, jeszcze chwila i padłyby z odwodnienia. Naszej inspektorce udało się złapać całą czwórkę która od razu trafiła do weterynarza. Ich wiek został oceniony na około 2 miesiące. Zostały odpchlone, odrobaczone, są też pierwszy raz zaszczepione. Są 2 kotki ( czarna Prada  i szara Chanel) i 2 kocurki( czarny z białymi wstawkami Gucci i biało-czarny (Hugo) Boss). Kociaki były dzikie ale w domu tymczasowym nauczyły się zaufania do człowieka. Z początku mogą być wycofane ale szybko się oswajają. Korzystają z kuwetki. Boss i Chanel są bardziej odważne. Gucci i Prada są dość nieśmiałe, dobrze by było gdyby trafiły do domu z jakimś przyjaznym kociakiem, lub w „pakiecie” ze swoją odważniejszą siostrą/bratem.

Szukamy dla nich tylko domów niewychodzących ! Raczej bez dzieci poniżej wieku szkolnego. Maluszki są młode, powinny zaakceptować inne zwierzęta przy ich odpowiednim wprowadzeniu.

W sprawie domu stałego: 501876552 lub inspektorat.jelenia@gmail.com

Wpłat można dokonywać na konto:
Fundacja MONDO CANE – Inspektorat Jelenia Góra
ul. Grodziska 13, 96-321 Żabia Wola
konto Bank Pekao S.A.
31 1240 6348 1111 0010 4975 2491
pay pal: jwdzwierzat@gmail.com
Z dopiskiem w tytule”rodzina z działki”

Koty są pod opieką Fundacji. Obowiązują procedury adopcyjne w tym wypełnienie ankiety adopcyjnej. Nie wydajemy kotów „na prezent dla dziecka/mamy/taty”, „na myszy” „dla kogoś”. Prosimy o kontakt pełnoletnie osoby które będą prawnymi opiekunami kota.
Fundacja i schronisko to dwie oddzielne organizacje.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!