Aktualności

Alfa

Płeć: kotka
Wiek:  7 tyg
Dom: niewychodzący
Sterylizacja/kastracja:  nie
Szczepienie:  nie
Stosunek do innych zwierząt:  przyjazny
Stosunek do dzieci  przyjazny
Inne:  do adopcji w czerwcu. Tylko w dwupaku z bratem (Cyrano)
Alfa to jedna z trójki maluchów znalezionych na śmietniku w kartonie. Ktoś robił wiosenne porządki i pozbył się zbędnych „śmieci”… Kociaki zostały nazwane „Gremlinkami”.
Alfa jest najmniejsza z rodzeństwa. Bardzo źle zareagowała na sztuczne mleko (najpierw zaparciami potem okropną biegunką). Była już jedną nóżką na tamtym świecie :(
Na szczęście po przestawieniu na pokarm stały jej problemy zniknęły. Z dnia na dzień różnica miedzy kociakami jest coraz mniejsza. Kotka ma też delikatne problemy neurologiczne jednak dużo mniejsze niż jej brat Cyrano. Są prawie niewidoczne i z dnia na dzień się zmniejszają.
Alfa i Cyrano są obecnie nierozłączne. Kotka robi kocurkowi za „przewodnika” (Cyrano jest „kiwaczkiem”). Nie chcemy ich rozdzielać. W pierwszej kolejności szukamy dla tego wyjątkowego dwupaku domku razem. Ze względu na problemy kocurka dom musi być spokojny, koniecznie z zabezpieczonym balkonem/oknami i najlepiej bez schodów. Kiwaczki nie lubią zmian miejsca więc maluchy nie nadają się na „wycieczki”.
Maluchy są zdrowe, odrobaczone. Mają około 7 tygodni. Przed oddaniem do nowych domów zostaną zaszczepione.
Kociakom szukamy oczywiście domów bezwzględnie niewychodzących. Koty jedzą obecnie wysokomiesna karmę bezzbożową. Przebywają w domu tymczasowym w Jeleniej Górze ale możemy pomóc w transporcie do Wrocławia.
Oczywiście będziemy szukać domu bezwzględnie niewychodzącego, z zabezpieczonym balkonem/oknem (nie wyrażamy zgody na wypuszczanie kota nawet na niezabezpieczony balkon/taras/parapet).
W sprawie adopcji prosimy o wypełnienie ankiety (bardzo ułatwia nam to działania)
lub kontakt na : inspektorat.jelenia@gmail.com

Wpłat można dokonywać na konto:
Fundacja MONDO CANE – Inspektorat Jelenia Góra
konto ING Bank PL94 1050 1025 1000 0090 3202 2544
Swift: INGBPLPW
Z dopiskiem w tytule ”Gremlinki”
pay pal: jwdzwierzat@gmail.com

Kot jest pod opieką Fundacji. Obowiązują procedury adopcyjne. Nie wydajemy kotów „na prezent dla dziecka/mamy/taty”, „na myszy” „dla kogoś”. Prosimy o kontakt pełnoletnie osoby które będą prawnymi opiekunami kota.
Fundacja i schronisko to dwie oddzielne organizacje.

Aby zaadoptować wirtualnie kliknij:

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!