Adopcje

Alladyn

Płeć: kocurek
Wiek: 8 tyg
Dom: niewychodzący
Sterylizacja/kastracja: nie
Szczepienie: tak
Stosunek do innych zwierząt: przyjazny
Stosunek do dzieci przyjazny
Inne:

Jak widać na załączonych zdjęciach Alladyn ma już kryzys za sobą. Rośnie jak na drożdżach. Zaczął jeść karmę stałą. Niedługo czeka go pierwsze szczepienie, po którym będzie mógł trafić do nowego domku.
W międzyczasie dołączył do niego 3 miesięczny kocurek o wyjątkowej urodzie. Został przerzucony przez płot naszego domu tymczasowego… Dostał imię Mieszko. Mały Alladyn traktuje swojego starszego kolegę jak brata. Chodzi za nim krok w krok i podpatruje ucząc się jak to być kotem. Marzy nam się wspólny dom dla tej wyjątkowej parki. Rodzony brat Alladyna przegrał walkę o życie. Maluszek najpierw stracił mame, potem brata.. został sam na tym świecie a ma dopiero 6 tygodni :( Nie mamy serca rozdzielać go z kolejnym kotem którego pokochał całym swoim małym serduszkiem.
Kto da dom temu wyjątkowemu duetowi ? Dom oczywiście niewychodzący. Kociaki będą mogły trafić do niego za około tygodnie, po pierwszym szczepieniu Alladyna.

W sprawie domu stałego: 501876552 lub inspektorat.jelenia@gmail.com

Wpłat można dokonywać na konto:
Fundacja MONDO CANE – Inspektorat Jelenia Góra
ul. Grodziska 13, 96-321 Żabia Wola
konto Bank Pekao S.A.
31 1240 6348 1111 0010 4975 2491
pay pal: jwdzwierzat@gmail.com
Z dopiskiem w tytule”Alladyn”

Kot jest pod opieką Fundacji. Obowiązują procedury adopcyjne w tym wypełnienie ankiety adopcyjnej. Nie wydajemy kotów „na prezent dla dziecka/mamy/taty”, „na myszy” „dla kogoś”. Prosimy o kontakt pełnoletnie osoby które będą prawnymi opiekunami kota.
Fundacja i schronisko to dwie oddzielne organizacje.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!