Zaadoptowane

Amerigo

Płeć: kocur
Wiek: 10 mies
Wielkość: niewychodzący
Sterylizacja/kastracja: tak
Szczepienie: nie
Stosunek do innych zwierząt: przyjazny do kotów, do psów nieznany
Stosunek do dzieci przyjazny
Inne:
Amerigo trafił do cudownego domku gdzie jego kompanem do zabaw i wspólnych gonitw jest nasz były podopieczny : Kardamonek. Szczęścia kociaku!
_____________________________________
Nasz kocurek Amerigo dochodzi do siebie w domu tymczasowym. Powoli zaczynamy rozglądać się za domkiem dla tego cudaka. Kociak ma obecnie około 10 miesięcy, jest wykastrowany. Został uratowany z działek, trafił pod opiekę Fundacji z objawami neurologicznymi. Do dziś niestety nie wiadomo czym były one spowodowane. Wykluczyliśmy guza mózgu. Na tą chwilę Amerigo jest na antybiotyku i lekach przeciwzapalnych. Jego stan powoli się normuje, niestety bardzo możliwe, że do końca życia będzie troszkę „inny” i chwiejność w chodzeniu mu zostanie. Nie przeszkadza mu to jednak w żaden sposób, kocurek bawi się , szaleje, ma bardzo dobre wyniki krwi i wilczy apetyt. Szukamy dla niego odpowiedzialnego domku który pokocha go już do końca jego dni. Dom niewychodzący, może iść do domu z innymi kotami, psów nie zna jednak pewnie zaakceptuje je po odpowiednim wprowadzeniu. Do końca leczenia zostanie w domu tymczasowym. Za około 2 tyg będzie mógł trafić do domku stałego. Kto pokocha tego przystojniaka ?

W sprawie domu stałego: 501876552 lub inspektorat.jelenia@gmail.com

Wpłat można dokonywać na konto:
Fundacja MONDO CANE – Inspektorat Jelenia Góra
ul. Grodziska 13, 96-321 Żabia Wola
konto Bank Pekao S.A.
31 1240 6348 1111 0010 4975 2491
pay pal: jwdzwierzat@gmail.com
Z dopiskiem w tytule”Dla Amerigo”

Kot jest pod opieką Fundacji. Obowiązują procedury adopcyjne w tym wypełnienie ankiety adopcyjnej. Nie wydajemy kotów „na prezent dla dziecka/mamy/taty”, „na myszy” „dla kogoś”. Prosimy o kontakt pełnoletnie osoby które będą prawnymi opiekunami kota.
Fundacja i schronisko to dwie oddzielne organizacje.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!