Adopcje

Bolek

Płeć: pies
Wiek: 4/5 lat
Wielkość: średnia/duża
Sterylizacja/kastracja: nie
Szczepienie: nie
Stosunek do innych zwierząt: do psów przyjazny
Stosunek do dzieci: przyjazny
Inne:

Zaadoptowany

———————————————

Taki Bolek szeroko się do Was uśmiecha i prosi o domek 😉 Pełen wigoru, dobrego nastroju i dobrych zamiarów, młody około 4-5 letni psiak. Znaleziony w Wojcieszowie na górze Miłek, stał biedak nad skarpą i nie wiedział jak zejść. Nie wiadomo jak się tam znalazł być może pobiegł za zwierzyną. Do tej pory nikt się po niego nie zgłosił.
Obecnie przebywa w domu tymczasowym, jest trzymany na łańcuchu w budzie ocieplanej i codziennie wyprowadzany na spacer. Niestety opiekunka nie ma warunków aby trzymać psa w domu, ale zobowiązała się do należytej opieki do czasu znalezienia nowych opiekunów, o których bardzo prosimy!
Pies bardzo przyjazny do wszystkich, lubi dzieci i inne psy.

Kontakt w sprawie adopcji: 504 043 251 w godz. 9-18 lub inspektorat.jelenia@gmail.com

Obowiązują procedury adopcyjne! Polegają one na poznaniu nowych opiekunów przez nas i naszych podopiecznych oraz upewnieniu się, że oddajemy zwierzę w godne warunki do kochających i świadomych właścicieli. Informujemy, że fundacja nie wydaje zwierząt; na prezent,”dla mamy”, „dla dziecka”, na łańcuch, „na obejście”, „żeby szczekał” ani „żeby odstraszał”. Szukamy im kochających domów, w których będą traktowane jak członek rodziny.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!