Adopcje

Syriusz i Saszetka

Płeć: kocur i kotka
Wiek: 7 tygodni
Dom: niewychodzący
Sterylizacja/kastracja: nie
Szczepienie: nie
Stosunek do innych zwierząt: przyjazny
Stosunek do dzieci przyjazny
Inne:

Niestety oba maluszki zachorowały. Ich stan w 2 dni pogorszył się w zastraszającym tempie. Z bawiących się kociaków,mających wilczy apetyt, stały się maleństwami przelewającymi się przez ręcę :( Mimo szybciej reakcji weterynarzy nie udało się ich uratować

________________________________________________________

Syriusz(czarny kocurek) i Saszetka(szylretka) to dwa maluszki uratowane przez karmicielkę i odchowane z butelki. Ich siostra znalazła nowy dom tymczasem tej dwójki nikt nie chce :( Kociaki trafiły do domu tymczasowego gdzie powoli dochodzą do siebie( chorowały). Mają około 7 tygodni i są całkowicie oswojone. Człowieka traktują jak swoją mamę, chodzą za nim krok w krok i przybiegają gdy tylko ktoś pojawi się w pokoju. Są bardzo towarzyskie, chętnie trafią do domku razem, lub jako towarzysze dla innego kociaka. Jedzą już samodzielnie. Będą mogły trafić do nowych domków gdy tylko skończą leczenie i zostaną zaszczepione( w połowie października). Szukamy jednak już teraz odpowiedzialnych domków stałych dla tych łobuziaków!

W sprawie domu stałego : 501876552 lub inspektorat.jelenia@gmail.com

Wpłat można dokonywać na konto:
Fundacja MONDO CANE – Inspektorat Jelenia Góra
ul. Grodziska 13, 96-321 Żabia Wola
konto Bank Pekao S.A.
31 1240 6348 1111 0010 4975 2491
pay pal: jwdzwierzat@gmail.com
Z dopiskiem w tytule”Dla stada 20 kotów”

Kot jest pod opieką Fundacji. Obowiązują procedury adopcyjne w tym wypełnienie ankiety adopcyjnej. Nie wydajemy kotów „na prezent dla dziecka/mamy/taty”, „na myszy” „dla kogoś”. Prosimy o kontakt pełnoletnie osoby które będą prawnymi opiekunami kota.
Fundacja i schronisko to dwie oddzielne organizacje.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!