Adopcje

Effi

Płeć: kotka
Wiek: 4 lata
Dom: niewychodzący lub wychodzący w bezpiecznej dzielnicy
Sterylizacja/kastracja: tak
Szczepienie: tak
Stosunek do innych zwierząt: do innych kotów przyjazny, do psów nieznany
Stosunek do dzieci bez małych dzieci
Inne:

Effi zostaje na stałe w swoim domu tymczasowym!

_____________________________________________________

Effi to 4 letnia kotka uratowana z ulicy. Urodziła się jako bezdomna,wychowywała z bratem którego nie odstępowała na krok. Jakiś czas temu jej brat zginął pod kołami samochodu. Kotka szukała go prawie całą zimę rozpaczliwie nawołując :( Rozchorowała się. W tym roku urodziła kocięta które również zachorowały na koci katar. Zostały zabrane w ostatniej chwili.

Nasza Effi w domu tymczasowym robi ogromne postępy. Wygląda na to, że zaakceptowała warunki typowo mieszkalne. Zmieniamy więc jej odpis adopcyjny, może trafić do domu niewychodzącego, jednak najlepiej z jakimś kociakiem do towarzystwa, żeby jej się nie nudziło 😉 Dość długo żyła jako kot wolnożyjący, powinna też odnaleźć się w domu wychodzącym, w bezpiecznej dzielnicy.
Kotka czeka na dom już trzeci miesiąc. Odchowała maluchy, została wykastrowana i zaszczepiona. Przebywa w domu tymczasowym gdzie obecnie żyje z innymi kotami dlatego bez większych problemów powinna zaakceptować inne koty przy odpowiednim wprowadzeniu, nie miała kontaktu z psami. Dom raczej bez małych dzieci gdyż Effi bardzo lubi mizianie, ale boi się noszenia na rękach. Tu także zrobiła pewne postępy, i daje się nosić swojej opiekunce, jednak nadal nie jest typowym kotem „do noszenia”. Głaskać tak, ale raczej z ziemi .

W sprawie domu stałego : 501876552 lub inspektorat.jelenia@gmail.com

Wpłat można dokonywać na konto:
Fundacja MONDO CANE – Inspektorat Jelenia Góra
ul. Grodziska 13, 96-321 Żabia Wola
konto Bank Pekao S.A.
31 1240 6348 1111 0010 4975 2491
pay pal: jwdzwierzat@gmail.com
Z dopiskiem w tytule”Dla Effi”

Kot jest pod opieką Fundacji. Obowiązują procedury adopcyjne w tym wypełnienie ankiety adopcyjnej. Nie wydajemy kotów „na prezent dla dziecka/mamy/taty”, „na myszy” „dla kogoś”. Prosimy o kontakt pełnoletnie osoby które będą prawnymi opiekunami kota.
Fundacja i schronisko to dwie oddzielne organizacje.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!