Zaadoptowane 2016

Karmel i Plamka

Karmelek i Plamka – szczeniaki z którymi znaleziono sunię z Sobieszowa. Maluchy mają już ok. 8 tygodni i są gotowe do adopcji! Kamelek to chłopczyk, jasny na zdjęciu. Plamka bardziej przypomina mamusie :) Psiaki będą niewielkie. Są rozbrykane i pełne szczenięcej aktywności :) Kochają ludzi i czekają na swoich prawdziwych. Czekaja na nich w domu tymczasowym.
Kontakt w sprawie adopcji : 504043251 w godz. 9-17.

________________________________________________________________

Sunia z Sobieszowa złapana!
Kilka dni temu udało nam się odnaleźć sunię, którą od ponad dwóch miesięcy staramy się złapać! Sunia prawdopodobnie zrezygnowała z koczowania w okolicach parkingu po tym, jak wiele osób starało się ją złapać… Najwyraźniej mimo dobrych chęci nas wszystkich nie była to dla niej bezpieczna sytuacja. Sunia została znaleziona z dwoma ok. 3 tygodniowymi szczeniakami na drodze do Chojnika. Wraz z maluchami została zawieziona do weterynarza a następnie do domu tymczasowego, który cierpliwie czekał na jej przyjęcie. Psiaki są zdrowe, sunia była lekko wychudzona, ale widać, że całkiem nieźle radziła sobie z pozyskiwaniem pożywienia. Na razie próbuje się zaaklimatyzować w nowym miejscu, jednak wszystko wskazuje na to, że była domowym psem. Wie do czego służy kanapa i trzyma czystość w domu 😉 Ma ok. 5-7 lat. Na razie otwiera się na całego w kierunku opiekunów z DT :) Obcym jeszcze nie pozwala się zbliżać, ale raczej ze względu na maluchy niż agresję do ludzi.
Dostała imię Felka.
Szczeniaki będą gotowe do adopcji za ok,. 3-4 tygodni, ale już szukamy dla nich domów! Karmelowy psiak to samiec, czarna to sunia. Będą niewielkimi pieskami. Nie mają jeszcze imion.

PROSIMY O WSPARCIE W UTRZYMANIU KOLEJNEJ FERAJNY!

W sprawie adopcji: 504 043 251 ( w godz. 9-18 ) lub inspektorat.jelenia@gmail.com

Fundacja MONDO CANE – Inspektorat Jelenia Góra
ul. Grodziska 13, 96-321 Żabia Wola
konto Bank Pekao S.A.
31 1240 6348 1111 0010 4975 2491
pay pal: jwdzwierzat@gmail.com
Z dopiskiem w tytule”Felka i maluchy”

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!