Zaadoptowane

Frida

Płeć: kotka
Wiek: 10 tyg
Dom: niewychodzący
Sterylizacja/kastracja: nie
Szczepienie: nie
Stosunek do innych zwierząt: przyjazny
Stosunek do dzieci przyjazny
Inne:

MA DOM!
_____________________________________________

Polecamy Fridę do adopcji :) Jest już tydzień w nowym domu tymczasowym. Czas najwyższy na dom stały! Ma teraz ok.10 tygodni. Według opiekunów z domu tymczasowego, cytujemy: jest kotkiem idealnie zrównoważonym – dzieli w idealnych proporcjach czas na zabawę jak i na pieszczoty. Kiedy wracamy do domu leci do drzwi się przywitać, bawi się chętnie także z dziećmi i pozwala im się brać na kolana. Wzięta na ręce mruczy niemal natychmiast, a gdy przychodzi pora na sen leci za człowiekiem do łóżka i po obowiązkowej dawce pieszczot kładzie się obok i śpi. Przestała się też bać kocich domowników i nawet próbuje polować na ich ogony 😉
Dziękujemy tymczasowym opiekunom za błyskawiczną naukę załatwiania się przez Fridę do kuwety! :) Baliśmy się, że jej załatwianie się poza nią utrudni adopcję. Frida już od następnego dnia po nauce załatwia się wyłącznie do kuwety! :)

W sprawie domu stałego: 504 043 251 lub inspektorat.jelenia@gmail.com

Wpłat można dokonywać na konto:
Fundacja MONDO CANE – Inspektorat Jelenia Góra
ul. Grodziska 13, 96-321 Żabia Wola
konto Bank Pekao S.A.
31 1240 6348 1111 0010 4975 2491
pay pal: jwdzwierzat@gmail.com
Z dopiskiem w tytule”Dla Fridy”

Kot jest pod opieką Fundacji. Obowiązują procedury adopcyjne w tym wypełnienie ankiety adopcyjnej. Nie wydajemy kotów „na prezent dla dziecka/mamy/taty”, „na myszy” „dla kogoś”. Prosimy o kontakt pełnoletnie osoby które będą prawnymi opiekunami kota.
Fundacja i schronisko to dwie oddzielne organizacje.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!