Zaadoptowane

Gucio i Bonifacy

Płeć: kocurki
Wiek: 3 lata
Dom: niewychodzący
Sterylizacja/kastracja: tak
Szczepienie: tak
Stosunek do innych zwierząt: przyjazny
Stosunek do dzieci przyjazny
Inne:  Bonifacy ma problemy z równowagą. Testy FiV/FelV ujemne

Styczeń 2019r: Gucio i Bonifacy mają dom RAZEM <3!

_____________________________________________

Gucio i Bonifacy to dwa około 3 letnie, wykastrowane, zaszczepione i odrobaczone kociaki. Są braćmi. Ich właścicielka przestała radzić sobie z ilością zwierząt które miała pod opieką i zdecydowała się oddać kocurki.

Kochają się na zabój dlatego też cudownie by było, gdyby do domku trafiły razem. Szukają odpowiedzialnego domu niewychodzącego.
Mieszkają obecnie z psami i kotami. Przy odpowiednim wprowadzeniu powinny odnaleźć się wśród innych kotów. Kotki przebywają w domu tymczasowym w którym był niebezpieczny wirus. Dlatego powinny iść do domu bez innych kotów lub z kotami regularnie szczepionymi (minimum 3 razy).
Gucio to kociak w ciele dorosłego kota. Uwielbia zabawę, dlatego też dobrze by było, aby ich przyszły domek miał większą powierzchnie( nie kawalerka) Ma wielkie bursztynowe oczy i uszy jak nietoperek. Lekko „spłaszczony” pyszczek może sugerować perskiego przodka.
Oba kocurki uwielbiają głaskanie. Bonifacy dodatkowo najchętniej cały dzień siedziałby na rączkach.Chodzi za człowiekiem i dopomina się o uwagę. Gdy trafił pod opiekę Fundacji był 3 łapkami na tamtym świecie… Udało się go uratować. Pozostał jednak ślad w postaci chwiejności w chodzeniu. Kocurek jest już zdrowy, nie przeszkadza mu to w normalnym funkcjonowaniu, naszym zdaniem dodaje jedynie uroku. Kto go pozna, zakocha się momentalnie !

W sprawie domu stałego: 881929717 lub inspektorat.jelenia@gmail.com

Wpłat można dokonywać na konto:
Fundacja MONDO CANE – Inspektorat Jelenia Góra
ul. Grodziska 13, 96-321 Żabia Wola
konto Bank Pekao S.A.
31 1240 6348 1111 0010 4975 2491
pay pal: jwdzwierzat@gmail.com
Z dopiskiem w tytule”Dla Gucia i Bonifacego”

Wydarzenie: https://web.facebook.com/events/716522925191852/

Kot jest pod opieką Fundacji. Obowiązują procedury adopcyjne w tym wypełnienie ankiety adopcyjnej. Nie wydajemy kotów „na prezent dla dziecka/mamy/taty”, „na myszy” „dla kogoś”. Prosimy o kontakt pełnoletnie osoby które będą prawnymi opiekunami kota.
Fundacja i schronisko to dwie oddzielne organizacje. Kot nie przebywa w schronisku tylko w domu tymczasowym na terenie Jeleniej Góry.

Zaadoptuj Wirtualnie:

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!