Zaadoptowane

Laki

Płeć: kocurek
Wiek: 8 tyg
Dom: niewychodzący
Sterylizacja/kastracja: nie
Szczepienie: nie
Stosunek do innych zwierząt: przyjazny
Stosunek do dzieci przyjazny
Inne: do adopcji w połowie sierpnia

Sierpnień 2018r: Kocurek dostał imię Laki (Lucky) czyli szczęściarz (imię nadala Pani Kinga G) i faktycznie mu się poszczęściło. Ma zapewniony dom stały

_________________________________________

Popatrzcie na tego pięknego maluszka <3 Gdy trafił pod opiekę Fundacji był ledwo żywy… minął niecały tydzień i po szaraczku nie widać nawet śladu przebytej choroby 😉 Jako jedyny z 6 kociąt zabranych ze stada, nie miał chorych uszek. Profilaktycznie został podany mu lek, jednak kociak we wtorek, po kontroli i drugim odrobaczaniu, spokojnie może trafić do nowego domku :) Jest młodziutki chętnie zamieszka z innymi zwierzakami choć od towarzystwa innych kotów woli towarzystwo człowieka 😉 Mruczy gdy tylko się na niego spojrzy. Podczas gdy kotki z którymi przebywa się bawią, on wspina się na sofę i obserwuje co robi człowiek który na niej siedzi. Nie przepada za samotnością. Dobrze by było gdyby znalazł się dla niego dom w którym przez większość czasu ktoś będzie,lub w którym będzie jakiś przyjazny zwierzak. W gre wchodzi TYLKO dom niewychodzący.

W sprawie domu stałego: 501876552 lub inspektorat.jelenia@gmail.com

Wpłat można dokonywać na konto:
Fundacja MONDO CANE – Inspektorat Jelenia Góra
ul. Grodziska 13, 96-321 Żabia Wola
konto Bank Pekao S.A.
31 1240 6348 1111 0010 4975 2491
pay pal: jwdzwierzat@gmail.com
Z dopiskiem w tytule”Stado spod Mirska”

Kot jest pod opieką Fundacji. Obowiązują procedury adopcyjne w tym wypełnienie ankiety adopcyjnej. Nie wydajemy kotów „na prezent dla dziecka/mamy/taty”, „na myszy” „dla kogoś”. Prosimy o kontakt pełnoletnie osoby które będą prawnymi opiekunami kota.
Fundacja i schronisko to dwie oddzielne organizacje.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!