Zaadoptowane 2020

Kulka

Płeć: kotka
Wiek:  ur. 26.04.2020
Dom: niewychodzący
Sterylizacja/kastracja:  nie
Szczepienie:  tak
Stosunek do innych zwierząt:  przyjazny (do psów nieznany, trzeba odpowiednio wprowadzić)
Stosunek do dzieci  przyjazny
Inne:  mama testy FiV/FelV ujemne, do adopcji ok 10 lipca

Lipiec 2020 : Ma dom razem z bratem Marudą <3

_________

Kulka to jedna z 4 kociaków uratowanych spod Świeradowa wraz z ich kocią mamą Dalią. Maluszki miały około 10 dni i dopiero co otworzyły oczka. Obecnie są już samodzielne (fizycznie) jednak nie nadają się jeszcze do adopcji. Dla ich zdrowia psychicznego i fizycznego muszą zostać z mamą do ukończenia 12 tygodnia życia. Bedą więc do adopcji w drugiej połowie lipca po 2 szczepieniach. Ich mama miała robiony test FiV/FelV a kociaki nie miały kontaktu z innym kotem więc również są zdrowe. Przebywają w domu tymczasowym we Wrocławiu i najlepiej żeby dom był w okolicy. TYLKO bezwzględnie niewychodzący dom(nawet na niezabezpieczony balkon/taras!). Najlepiej gdyby była możliwość kontynuowania karmienia ich jedynie wysokomęsnymi puszkami. Kociaki chętnie trafią do domu w dwupaku lub domu gdzie jest już jakiś kociak. Jeśli mają trafić do domu bez innych kotów to tylko takiego gdzie opiekunowie będą mieć czas na zajęcie się kociakiem i zastąpieniem mu kociego towarzystwa (nie zostanie oddany do domu gdzie będzie siedział sam po 12 h dziennie)

Kulka jest mocno związana ze swoją mamą ale z każdym dniem staje się coraz odważniejsza 😉 Różni się wizualnie troszkę do rodzeństwa jest troszkę bardziej puchata i ma troszkę bardziej płaski pyszczek (jak sama nazwa wskazuje:P ).

Wpłat można dokonywać na konto:
Fundacja MONDO CANE – Inspektorat Jelenia Góra
konto ING Bank PL94 1050 1025 1000 0090 3202 2544
Swift: INGBPLPW
Z dopiskiem w tytule ”Dalia i maluchy”
pay pal: jwdzwierzat@gmail.com

Kot jest pod opieką Fundacji. Obowiązują procedury adopcyjne. Nie wydajemy kotów „na prezent dla dziecka/mamy/taty”, „na myszy” „dla kogoś”. Prosimy o kontakt pełnoletnie osoby które będą prawnymi opiekunami kota.
Fundacja i schronisko to dwie oddzielne organizacje.

Aby zaadoptować wirtualnie kliknij:

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!