Aktualności

Łaciatki

Płeć: kotka i 3 kocurki
Wiek:  15 tyg
Dom: niewychodzący
Sterylizacja/kastracja:  nie
Szczepienie:  nie
Stosunek do innych zwierząt:  przyjazny po odpowiednim wprowadzeniu
Stosunek do dzieci  bez bardzo małych dzieci
Inne:  testy FiV/FeLV ujemne

Do adopcji została Mimi i Lolek.Szukają domu najlepiej razem, ewentualnie do innego przyjaznego kociaka

____________________________

Do adopcji poleca się gromada „łaciatków”. Kociaki urodziły się jako bezdomne i jeszcze do niedawna były dzikie, w domu tymczasowym robią jednak ogromne postępy. Zostały 3 maluszki : 2 kocurki i koteczka (kocurek z największym „wąsem” ma dom) . Mają około 14 tygodni. Są 2x odrobaczone i odpchlone, testy FiV/FelV ujemne.
Don Pedro (kociak z troszkę większą plamką na mordce- na zdjęciu w brodziku) jest najodważniejszy z towarzystwa. Daje się już głaskać ale boi się jeszcze gwałtownych ruchów. Jeśli miałby iść do domu z dzieckiem to raczej starszym (powyżej wieku przedszkolnego).
Lolek (najbardziej czarny na mordce kociak -na zdjęciu na rękach) jest troszkę bardziej nieśmiały ale również pozwala się już powoli głaskać. Super dogaduje się ze swoją siostrą, najbardziej nieśmiałą Mimi. Byłoby cudownie gdyby mogły iść do domu razem, lub do domu gdzie jest już jakiś przyjazny kociak (na pewno byłyby odważniejsze). Dla tej dwójki domek raczej bez małych dzieci.

Szukamy im odpowiedzialnych domów NIEWYCHODZĄCYCH ! (nawet na niezabezpieczony balkon/taras/ parapet). Przebywają w domu tymczasowym w Jeleniej Górze.
Dom na pewno będzie musiał dać kociakom czas na aklimatyzacje w nowym miejscu. Przy odrobinie cierpliwości na pewno będą z nich super kociaki 😉

Prosimy o kontakt pełnoletnie osoby które będą prawnymi opiekunami kociaków. Są one pod opieką Fundacji Mondo Cane Jelenia Góra


W sprawie domu stałego:  501876552 lub inspektorat.jelenia@gmail.com

Wpłat można dokonywać na konto:
Fundacja MONDO CANE – Inspektorat Jelenia Góra
konto ING Bank PL94 1050 1025 1000 0090 3202 2544
Swift: INGBPLPW
Z dopiskiem w tytule ”łaciatki”
pay pal: jwdzwierzat@gmail.com

Kot jest pod opieką Fundacji. Obowiązują procedury adopcyjne. Nie wydajemy kotów „na prezent dla dziecka/mamy/taty”, „na myszy” „dla kogoś”. Prosimy o kontakt pełnoletnie osoby które będą prawnymi opiekunami kota.
Fundacja i schronisko to dwie oddzielne organizacje.

Aby zaadoptować wirtualnie kliknij:

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!