Adopcje

Misti

Płeć: kotka
Wiek:  3 mies
Dom: niewychodzący
Sterylizacja/kastracja:  nie
Szczepienie:  nie
Stosunek do innych zwierząt:  nieznany
Stosunek do dzieci  bez małych dzieci
Inne:

Pod opiekę Fundacji trafiła cudnej urody, około 3 miesięczna kotka, dostała imię Misti.

Maluchów było czworo, dwa znalazły nowe domki, dwóch niestety nikt nie chciał. To prawdziwy cud, że wszystkie przeżyły bo urodziły się dopiero w grudniu ! Trwają próby złapania jej brata/siostry. Na szczęście udało się złapać jej mamę i jest już po zabiegu kastracji.

Misti niestety jest dzikuskiem. Na razie nie pozwala się nawet dotknąć, panicznie boi się człowieka. Została odrobaczona i odpchlona. Jej mama miała zrobione testy FiV/FeLV które wyszły ujemnie. Kicia (i mamy nadzieję że również jej brat/siostra) trafi do domu tymczasowego gdzie będzie uczyć się, że człowiek nie krzywdzi. Na razie nie szukamy dla niej domu, nie wiemy ile potrwa socjalizacja, nie znamy też jeszcze jej charakteru więc ciężko nam określić do jakiego domu będzie się nadawać. Gdy będzie gotowa do adopcji na stronie pojawi się informacja.

Na razie prosimy Was o wsparcie finansowe. Profilaktyka kosztowała nas jak do tej pory tylko 50 zł ale koszt testu FiV/FeLV  ich mamy to już 80 zł, kastracja kotki to kolejne 150 zł. chcemy też wyłapać kilka innych kotów chodzących po okolicy (ich płeć niestety nie jest znana ale na pewno jest tam niewykastrowany kocurek bo pięknie oznaczył szmatkę przykrywającą klatkę łapkę, dzięki czemu mieliśmy bardzo „przyjemną” podróż do weterynarza 😉 )

Wpłat można dokonywać na konto:
Fundacja MONDO CANE – Inspektorat Jelenia Góra
konto ING Bank PL94 1050 1025 1000 0090 3202 2544
Swift: INGBPLPW
Z dopiskiem w tytule ”Misti”
pay pal: jwdzwierzat@gmail.com

Kot jest pod opieką Fundacji. Obowiązują procedury adopcyjne. Nie wydajemy kotów „na prezent dla dziecka/mamy/taty”, „na myszy” „dla kogoś”. Prosimy o kontakt pełnoletnie osoby które będą prawnymi opiekunami kota.
Fundacja i schronisko to dwie oddzielne organizacje.

Aby zaadoptować wirtualnie kliknij:

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!