Adopcje

Myszkin

Płeć: kocur
Wiek: starszy
Dom: niewychodzący
Sterylizacja/kastracja: nie
Szczepienie: nie
Stosunek do innych zwierząt: nieznany
Stosunek do dzieci bez małych dzieci
Inne: FiV+

Wczoraj wieczorem pożegnaliśmy Myszkina. W domu tymczasowym był 4 miesiące, mamy nadzieję, że były dla niego dobre. Objawy neurologiczne bardzo się nasiliły i Myszkin miał problemy z oddychaniem, pojechaliśmy na dyżur i wspólnie z weterynarzem podjeliśmy decyzje o uśpieniu Myszkinka. Zasnął szybko i spokojnie na kolanach swojej tymczasowej opiekunki. Byliśmy z nim do końca…

______________________________________________________

 

Dostaliśmy zgłoszenie od pewnej pani o kotku, który w stanie fatalnym pojawia się w miejscu jej zamieszkania. Szukaliśmy mu domu tymczasowego, aby móc podjąć leczenie, jednak nie znalazł się. Pani, która go zgłosiła znalazła go w końcu ledwo żywego w krzakach!! Daliśmy zielone światło, aby natychmiast zawieźć go do weterynarzy, a co później – zobaczymy, ale kota trzeba ratować! 
Kotek jest w fatalnym stanie. Chudy, żebra i kręgosłup pod palcami, skóra i włosy to dramat, ropa w nosie i w oczach (!) spuchnięta szyja – ropnie w okolicach węzłów chłonnych, w uszach świerzb, wszystko swędzi i boli :( Nie panuje nad tylnymi kończynami – będziemy jeszcze prześwietlać, na pierwszej wizycie to było już dla niego za wiele. Cała torba leków na wynos. Na następnej wizycie wyszło, że kocurek jest FiV+. Mimo tego wszystkiego widać w nim wole życia.  Ma wilczy apetyt, polubił głaskanie i sam nastawia główkę. To starszy kot. Chcemy mu zapewnić godne życie do końca jego dni.
Potrzebne są pieniądze na leczenie oraz dom stały dla Myszkina!

Wydarzenie kocurka: https://www.facebook.com/events/1930991243780850/?fref=ts

W sprawie domu stałego : 504 043 251 lub inspektorat.jelenia@gmail.com

Wpłat można dokonywać na konto:
Fundacja MONDO CANE – Inspektorat Jelenia Góra
ul. Grodziska 13, 96-321 Żabia Wola
konto Bank Pekao S.A.
31 1240 6348 1111 0010 4975 2491
pay pal: jwdzwierzat@gmail.com
Z dopiskiem w tytule”Dla Myszkina”

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!