Zaadoptowane 2016

Nemo vel Dredzik

Chłopak został zaadoptowany przez swój domek tymczasowy :)!

________________________________________________________

08.01.2016: Psiak Dredzik ( oficjalne imię – Nemo :) ) został wczoraj zawieziony do wspaniałego domku tymczasowego. Jest już ostrzyżony, odrobaczony i odpchlony. Czeka go jeszcze szczepienie i kastracja. Kiedy lepiej poznamy jego charakter – będziemy szukać mu domu stałego.
Bardzo prosimy nie dodawać wulgarnych i obraźliwych komentarzy – będą one przez nas usuwane. Właściciele psa współpracują z nami od początku interwencji i tylko dzięki temu mogliśmy psiakowi pomóc w tak ekspresowym tempie. Psiak był bardzo dobrze karmiony i puszczany z łańcucha – podczas niezapowiedzianej wizyty w sprawie jego odbioru również biegał luzem po podwórku. Na pewno nikt nie używał wobec niego przemocy. Warunki, jakie zaoferowali mu właściciele to maksimum ich możliwości. Naszym jak i Państwa zdaniem nie były one wystarczające, wobec czego właściciele bez żadnych problemów zgodzili się go oddać. Oczywiście dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i wrażliwość na cierpienie zwierząt.
Jednak swoją energię musimy wszyscy przekierować na niesienie pomocy, wtedy zdziałamy o wiele więcej! :)
__________________________________________________________
Kochani! Bardzo pilnie potrzebujemy domu tymczasowego dla tego skołtunionego cudaczka! Po anonimowym zgłoszeniu pojechaliśmy na interwencję w okolice Jeleniej Góry. Na miejscu zobaczyliśmy… właśnie to. Właściciele psiaka zgodzili się przekazać go na rzecz Fundacji, ponieważ nie do końca radzili sobie z opieką nad psami. Zanim Dredzik trafi do domu tymczasowego, musimy zrobić z nim jednak porządek u weterynarza i poznać chłopaka lepiej,żeby móc przewidzieć jak zachowa się w nowym środowisku. Czeka go na pewno strzyżenie, odrobaczenie, odpchlenie i szczepienie. Bardzo prosimy o wsparcie finansowe! Dredzik po strzyżeniu powinien natychmiast trafić do ciepłego mieszkania, ponieważ nawet pod tą warstwą kołtunów trzęsie się przy łańcuchu z zimna jak galareta…
Darowiznę można przekazać na konto:
Fundacja MONDO CANE – Inspektorat Jelenia Góra
ul. Grodziska 13, 96-321 Żabia Wola
konto Bank Pekao S.A. 31 1240 6348 1111 0010 4975 2491
pay pal: jwdzwierzat@gmail.com
z dopiskiem „dla Dredzika”

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!