Aktualności

Niespodzianka

Płeć: kotka
Wiek:  około 1 roku
Dom: niewychodzący
Sterylizacja/kastracja:  tak
Szczepienie:  nie
Stosunek do innych zwierząt:  do kotów przyjazny do psów nieznany
Stosunek do dzieci  bez małych dzieci
Inne:  testy FiV/FeLV

Popatrzcie jaki miziak zrobił się z naszej Niespodzianki < 3 Koteczka jest idealnym przykładem na to, dlaczego warto dawać szansę bezdomniakom, również tym starszym ((choć ciężko nazwać ją starszą kiedy ma maksymalnie rok). Z początku nieufna, gdy już poznała ludzkie mizianie teraz wykłada się do góry brzuszkiem na kanapie. Oczywiście w nowym domu będzie potrzebować chwilki aby przekonać się, że „ten” człowiek też nie zrobi jej krzywdy, ale gdy już się przekona to jest kociakiem idealnym. Jest odważniejsza w towarzystwie innego kociaka, bez problemu zaakceptowała rezydenta więc spokojnie może iść do domu z innym kotem. Jest odrobaczona i odpchlona no i oczywiście już wykastrowana. W przyszłym tygodniu czeka ją szczepienie.  Testy FiV/FeLV ujemne. Oczywiście żółty i „goły” brzuszek na zdjęciach to po kastracji.
Oczywiście została zabrana z dworu aby już nigdy nie musiała spotkać się z zagrożeniami życia kota podwórkowego. Dlatego w grę wchodzi JEDYNIE dom niewychodzący (nawet na niezabezpieczony balkon/taras/ parapet) ! Kotka jest jeszcze troszkę strachliwa dlatego najlepszy byłby dom bez małych dzieci.

W sprawie domu stałego:SMS na nr 501876552 lub inspektorat.jelenia@gmail.com

Wpłat można dokonywać na konto:
Fundacja MONDO CANE – Inspektorat Jelenia Góra
konto ING Bank PL94 1050 1025 1000 0090 3202 2544
Swift: INGBPLPW
Z dopiskiem w tytule ”Niespodzianka”
pay pal: jwdzwierzat@gmail.com

Kot jest pod opieką Fundacji. Obowiązują procedury adopcyjne. Nie wydajemy kotów „na prezent dla dziecka/mamy/taty”, „na myszy” „dla kogoś”. Prosimy o kontakt pełnoletnie osoby które będą prawnymi opiekunami kota.
Fundacja i schronisko to dwie oddzielne organizacje.

Aby zaadoptować wirtualnie kliknij:

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!