Zaadoptowane

Niunia

Płeć: suczka
Wiek: ok 2 lata
Wielkość: mała
Sterylizacja/kastracja: tak
Szczepienie: nie
Stosunek do innych zwierząt: przyjazny
Stosunek do dzieci przyjazny
Inne:

Maj 2017: Niunia pojechała do nowego domu!
_______________________________

Niunia ma około 2 lat, jest bardzo miła, trochę wystraszona, lubi koty i dzieci. Jest wysterylizowana rok temu przez fundacje, bo już wtedy jej opiekun nie radził sobie i prosił nas o pomoc, a teraz wyjeżdża i chce ją oddać w dobre ręce. Psinka jest trochę nieśmiała, ale bardzo mądra i malutka: 4-5 kg, nie za bardzo umie chodzić na smyczy.

Z Niunią byliśmy wczoraj u weterynarza. Grzecznie pozwoliła wyjąć sobie ok. 30 kleszczy! Jest chudziutka i brudna. Waży niecałe 6 kg. Ma czyste uszy, ale lekkie zapalenie spojówek, podaliśmy jej leki na pasożyty i robale. Jest już odpchlona. Ze względu na jej kondycję i ogólne wyczerpanie trafiła do bardzo awaryjnego domu tymczasowego. Na razie Niunia jest wystraszona i zestresowana, i izolowana od innych zwierząt. Boi się gwałtownych ruchów, podniesionego głosu, ale nie ma w niej grama agresji. Przychodzi chętnie na jedzonko. Trzymajcie za nią kciuki, żeby szybciutko doszła do siebie i uwierzyła, że świat nie jest taki zły!
Szukamy dla niej naprawdę odpowiedzialnego, cierpliwego domu, który pomoże jej dojść do siebie po tym pieskim, wiejskim życiu.

W sprawie domu stałego: 504 043 251 lub inspektorat.jelenia@gmail.com

Wpłat można dokonywać na konto:
Fundacja MONDO CANE – Inspektorat Jelenia Góra
ul. Grodziska 13, 96-321 Żabia Wola
konto Bank Pekao S.A.
31 1240 6348 1111 0010 4975 2491
pay pal: jwdzwierzat@gmail.com
Z dopiskiem w tytule”Niunia”
Zaadoptuj wirtualnie:

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!