Gucio i Bonifacy to dwa około 2 letnie, wykastrowane, zaszczepione i odrobaczone kociaki. Są braćmi. Ich właścicielka przestała radzić sobie z ilością zwierząt które miała pod opieką i zdecydowała się oddać kocurki.

Kochają się na zabój dlatego też cudownie by było, gdyby do domku trafiły razem. Szukają odpowiedzialnego domu niewychodzącego.
Mieszkają obecnie z psami i kotami. Jednak Gucio jest terytorialny w stosunku do zwierzaków swojego gatunku, dlatego też szukamy raczej domu bez innych kotów.
Gucio to kociak w ciele dorosłego kota. Uwielbia zabawę, dlatego też dobrze by było, aby ich przyszły domek miał większą powierzchnie( nie kawalerka) Ma wielkie bursztynowe oczy i uszy jak nietoperek. Lekko „spłaszczony” pyszczek może sugerować perskiego przodka.
Oba kocurki uwielbiają głaskanie. Bonifacy dodatkowo najchętniej cały dzień siedziałby na rączkach.Chodzi za człowiekiem i dopomina się o uwagę. Gdy trafił pod opiekę Fundacji był 3 łapkami na tamtym świecie… Udało się go uratować. Pozostał jednak ślad w postaci chwiejności w chodzeniu. Kocurek jest już zdrowy, nie przeszkadza mu to w normalnym funkcjonowaniu, naszym zdaniem dodaje jedynie uroku. Kto go pozna, zakocha się momentalnie !

W sprawie domu stałego: 501 876 552 lub inspektorat.jelenia@gmail.com

Wpłat można dokonywać na konto:
Fundacja MONDO CANE – Inspektorat Jelenia Góra
ul. Grodziska 13, 96-321 Żabia Wola
konto Bank Pekao S.A.
31 1240 6348 1111 0010 4975 2491
pay pal: jwdzwierzat@gmail.com
Z dopiskiem w tytule”Dla Gucia i Bonifacego”

pomoz