Zaadoptowane 2017

Jasio

Płeć: pies
Wiek: 3 mies
Wielkość: średnia
Sterylizacja/kastracja: nie
Szczepienie: tak
Stosunek do innych zwierząt: przyjazny
Stosunek do dzieci: przyjazny
Inne:

Jasio pojechał do nowego domu :)
_______________________________________________

Jasiu ma teraz 3 miesiące. Został znaleziony razem z trójką rodzeństwa przy rzece w wieku około 4 tygodni. Szybko okazało się, że ich opiekun porzucił psią rodzinę w różnych miejscach. Mama psiaków trafiła do schroniska, skąd udało się ją wyciągnąć. Niestety pozostałej 4 maluchów nigdy nie udało się znaleźć. Od tego czasu minęły 2 miesiące. Czas najwyższy na adopcję!
Mama Jasia, czyli Wiera, która także jest pod naszą opieką, ledwo sięga kolana-również szuka domu.. Jest bardzo spokojną, łagodną i zrównoważoną – Jasiu powinien przejąć po niej te cechy. Jest zdrowy, odrobaczony, odpchlony i trzeci raz zaszczepiony.
Szukamy dla niego rozsądnych właścicieli, którzy wykastrują psiaka gdy osiągnie dojrzałość, nigdy nie dopuszczając do pokrycia żadnej suki oraz którzy wiedzą z czym wiąże się wychowanie szczeniaka ( cierpliwa nauka czystości, nauka pozostawania samemu w domu, nauka delikatnej zabawy, socjalizacja ).

W sprawie domu stałego: 504 043 251 lub inspektorat.jelenia@gmail.com

Wpłat można dokonywać na konto:
Fundacja MONDO CANE – Inspektorat Jelenia Góra
ul. Grodziska 13, 96-321 Żabia Wola
konto Bank Pekao S.A.
31 1240 6348 1111 0010 4975 2491
pay pal: jwdzwierzat@gmail.com
Z dopiskiem w tytule”Dla Jasia”

Obowiązują procedury adopcyjne.Polegają one na poznaniu nowych opiekunów przez nas i naszych podopiecznych oraz upewnieniu się, że oddajemy zwierzę w godne warunki do kochających i świadomych właścicieli. Informujemy, że fundacja nie wydaje zwierząt; na prezent,”dla mamy”, „dla dziecka”, na łańcuch, „na obejście”, „żeby szczekał” ani „żeby odstraszał”. Szukamy im kochających domów, w których będą traktowane jak członek rodziny.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!