Zaadoptowane 2017

Fila

Płeć: suczka
Wiek: 5 mies
Wielkość: średnia
Sterylizacja/kastracja: nie
Szczepienie: tak
Stosunek do innych zwierząt: przyjazny
Stosunek do dzieci bez małych dzieci
Inne:

Filka ma dom!

______________________________________________

Porzucona, niechciana. Kolejna ofiara braku sterylizacji, ludzkiej znieczulicy i okrucieństwa… Dostała na imię Fila. W ubiegły piątek nasza wolontariuszka dostała zgłoszenie, że od kilku dni błąka się piesek w Wojcieszowie. Bardzo wystraszony, nie dający się złapać, chyba potrącony przez samochód, bo kulał i ma zdarty bok. Była tam straż miejska, ale podobno nie umieli go złapać. Schowany i nie opuszczający swojej bezpiecznej przystani – kontenera suszarni… :( Wolontariusze pojechali na miejsce. Kilka godzin zajęło łapanie suni. Trzęsła się ze strachu i próbowała odgonić intruzów. Ale udało się! Fila przebywa obecnie u naszego wolontariusza ( zdjęcia w komentarzach ), jednak szukamy jej domu stałego, aby mogła w pełni dojść do siebie i żeby nie zmieniała opiekunów kolejny raz. Najlepiej, żeby nie miała czasu na przywiązanie. Fila jest miłym pieskiem, łagodnym i lubiącym dotyk tych, którym już zaufa. Będzie potrzebować czasu, cierpliwości i minimum pracy, aby znów zaufać światu. Lubi inne zwierzęta, mieszka z kilkoma psami i ze wszystkimi świetnie się dogaduje. Kto da jej dom?
Kontakt w prawie adopcji: 504 043 251 w godz. 9-18 lub inspektorat.jelenia@gmail.com

Prosimy też o wsparci w utrzymaniu kolejnego szczeniaka! Koszty karmy, szczepień, odrobaczenia, odpchlenia przerastają nasze możliwości…:
Fundacja MONDO CANE – Inspektorat Jelenia Góra
ul. Grodziska 13, 96-321 Żabia Wola
konto Bank Pekao S.A. 31 1240 6348 1111 0010 4975 2491
pay pal: jwdzwierzat@gmail.com
Z dopiskiem w tytule”dla szczeniąt”

Obowiązują procedury adopcyjne! Polegają one na poznaniu nowych opiekunów przez nas i naszych podopiecznych oraz upewnieniu się, że oddajemy zwierzę w godne warunki do kochających i świadomych właścicieli. Informujemy, że fundacja nie wydaje zwierząt; na prezent,”dla mamy”, „dla dziecka”, na łańcuch, „na obejście”, „żeby szczekał” ani „żeby odstraszał”. Szukamy im kochających domów, w których będą traktowane jak członek rodziny.

Zaadoptuj wirtualnie:

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!