Zaadoptowane 2017

Mia

Płeć: suczka
Wiek: 4 lata
Wielkość: średnia
Sterylizacja/kastracja: nie
Szczepienie: nie
Stosunek do innych zwierząt: przyjazny
Stosunek do dzieci przyjazny
Inne:

Mia zaadoptowana :)!

________________________________________________

Dom potrzebny na wczoraj! Jej drugie imię to PeaceAndLove :) Mia, 4 letnia, ok.15 kilogramowa bomba energetyczna, pies petarda – eksploduje miłością do człowieka. Mieszkała w…. altance na działce! Była w niej zamknięta przez większość doby… Jej właściciel wyjechał, zostawił psa kolejnej osobie, która również wyjechała i psa zostawiła… Teraz przebywa w domu tymczasowym wraz z kotami i innymi psami. Dogaduje się ze wszystkimi idealnie. Pięknie chodzi na smyczy. Nie niszczy gdy zostaje sama w mieszkaniu. Może trafić zarówno do mieszkania (pod warunkiem zapewnienia jej odpowiedniej ilości ruchu) jak i domu z ogrodem( oczywiście pod warunkiem, że będzie psem typowo domowym,)
Podobno była wychowana z dziećmi.
Bardzo mądra sunia, zna podstawowe komendy na których ciężko jej się skupić przez skumulowany ogrom energii. Chciałaby robić wszystko na raz. Szukamy Cię jej Nowy Właścicielu!
Prosimy o udostępnianie!
Kontakt w sprawie adopcji 504 043 251 w godz. 9-18 lub inspektorat.jelenia@gmail.com


Obowiązują procedury adopcyjne! Polegają one na poznaniu nowych opiekunów przez nas i naszych podopiecznych oraz upewnieniu się, że oddajemy zwierzę w godne warunki do kochających właścicieli. Informujemy, że fundacja nie wydaje zwierząt; na prezent,”dla mamy”, „dla dziecka”, do kojca, do budy, na łańcuch, „na obejście”, „żeby szczekał” ani „żeby odstraszał”. Szukamy im kochających domów, w których będą traktowane jak członek rodziny.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!