Aktualności

Papaja

Płeć: kotka
Wiek:  dorosła
Dom: niewychodzący
Sterylizacja/kastracja:  nie widomo
Szczepienie:  nie
Stosunek do innych zwierząt:  nie wiadomo
Stosunek do dzieci  nie wiadomo
Inne:  w trakcie leczenia
Niestety nie daliśmy rady pomóc Papaji…
Za późno doszło do zdiagnozowania guza, który już uciskał na mózg. W piątek objawy neurologiczne były na tyle mocne, że zostało nam już tylko uśpienie.😭
Trzymaj się kochana za tęczowym mostem i pamiętaj, że wszyscy, którzy Cie poznali to i pokochali.❤ Walczyłaś do samego końca.
_______________________________

10 lutego dostaliśmy zgłoszenie o przymarzniętej kotce.

Dziewczyna została przeniesiona do lecznicy w której zaczęła się walka o jej życie. Biedaczka już się poddała, ale nie my!
Po paru dniach było lepiej. Niestety nie na długo… Papaji wyszły bardzo wysokie parametry nerkowe i wątrobowe, zaczynaliśmy tracić nadzieje😓. Do tego doszedł atak padaczki. Padł pomysł zrobienia testu na FIP, chorobę śmiertelną, której leczenie( i tak niepewne) jest bardzo, bardzo drogie. Jak na szpilkach czekaliśmy na wyniki. 😓
Przyszły, wstrzymaliśmy oddech. Radość jaka zapanowała po usłyszeniu wyniku była nie do opisania. Na szczęście kicia jest zdrowa i jakby zrozumiała nasze słowa. 😍😍
Zaczęła walczyć razem z nami!! Przybrała na masie, zaczęła być bardziej obecna.
W czwartek Papaja trafiła do domu tymczasowego w którym ożywa w oczach! Mruczy pełnym głosem i je za troje. Dziewczyna w piątek będzie miała kontrolę a później zapadnie decyzja, co dalej robimy z oczkami, które wciąż nie widzą.
Jednak potrzebujemy środków na zakup karmy gastro, z naszych zapasów mamy puszeczek tylko na 4dni a kicia nie może jeść nic innego.
Prosimy o pomoc dla naszej wojowniczki. ❤

Wpłat można dokonywać na konto:
Fundacja MONDO CANE – Inspektorat Jelenia Góra
konto ING Bank PL94 1050 1025 1000 0090 3202 2544
Swift: INGBPLPW
Z dopiskiem w tytule ”Trikolorka Papaja”
pay pal: jwdzwierzat@gmail.com

Kot jest pod opieką Fundacji. Obowiązują procedury adopcyjne. Nie wydajemy kotów „na prezent dla dziecka/mamy/taty”, „na myszy” „dla kogoś”. Prosimy o kontakt pełnoletnie osoby które będą prawnymi opiekunami kota.
Fundacja i schronisko to dwie oddzielne organizacje.

Aby zaadoptować wirtualnie kliknij:

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!