Aktualności

Sisu

Płeć: kotka
Wiek:  7 tyg
Dom: niewychodzący
Sterylizacja/kastracja:  nie
Szczepienie:  nie
Stosunek do innych zwierząt:  przyjazny
Stosunek do dzieci  przyjazny
Inne:  dom jedynie z innym kotem lub w dwupaku
 
Najsłodszy kociak świata szuka najlepszego domku na świecie 😍
 
Nasza mała Sisu jest już gotowa do adopcji. W domu tymczasowym została nazwana „demolka”, dawno nie mieliśmy tak energicznego kociaka. Gdy już skończy zabawę (a potrafi się bawić dłuuuugo) to przychodzi do człowieka, wtula się w niego i zasypia 😍 Włącza mrukanie gdy tylko się ją dotknie. Ma dopiero około 7 tygodni więc potrzebuje domu z innym przyjaznym (najlepiej młodym) kotem lub w dwupaku z innym fundacyjnym maluszkiem.
Przebywa w domu tymczasowym we Wrocławiu i w pierwszej kolejności chcemy jej znaleźć domek w okolicy (nie chcemy żeby stres wywołał nawrót choroby). Oczywiście domek bezwzględnie niewychodzacy, najlepiej z zabezpieczonymi oknami/balkonem.
 
___________________________________________________

Sisu została uratowana w ostatniej chwili. Pojechaliśmy jedynie zobaczyć nowe zgłoszenie, a wróciliśmy z małą trzęsącą się z zimna kupką nieszczęścia :( Koci katar zabiłby ją w ciągu kilku dni…
Kotka ma szczęście, momentalnie zareagowała na leczenie. Jej oczko wygląda już dużo lepiej. Zniknęło charczenie i wypływ z noska. Kotka czuje się bardzo dobrze i powoli roznosi pokoik w którym obecnie przebywa 😉 W tym tygodniu ma dołączyć do niej inny maluch ze stada. Bardzo powoli zaczynamy się rozglądać za nowym domkiem dla kotki. Domek najlepiej w okolicy Wrocławia (nie chcemy narażać jej na dodatkowy stres). Kotka ma dopiero około 5/6 tygodni więc domek musiałby być albo w dwupaku z innym maluszkiem, albo taki gdzie jest już inny przyjazny kot. Tylko dom bezwzględnie niewychodzący (nie wyrażamy zgody na wypuszczanie kota nawet na niezabezpieczony balkon, taras czy parapet). Nie rezerwujemy kociaków. Niestety nie mamy możliwości przetrzymania kotki do momentu ukończenia 12 tyg życia.
Kotka jest odpchlona i odrobaczona. Do nowego domu będzie mogła trafić pod koniec miesiąca, po drugim odrobaczeniu.
Oczywiście szukamy domu bezwzględnie niewychodzącego, najlepiej z zabezpieczonym balkonem/oknem (nie wyrażamy zgody na wypuszczanie kota nawet na niezabezpieczony balkon/taras/parapet).

W sprawie adopcji prosimy o wypełnienie ankiety (bardzo ułatwia nam to działania)

W sprawie domu stałego:SMS na nr 501876552 lub inspektorat.jelenia@gmail.com

Wpłat można dokonywać na konto:
Fundacja MONDO CANE – Inspektorat Jelenia Góra
konto ING Bank PL94 1050 1025 1000 0090 3202 2544
Swift: INGBPLPW
Z dopiskiem w tytule ”Sisu”
pay pal: jwdzwierzat@gmail.com

Kot jest pod opieką Fundacji. Obowiązują procedury adopcyjne. Nie wydajemy kotów „na prezent dla dziecka/mamy/taty”, „na myszy” „dla kogoś”. Prosimy o kontakt pełnoletnie osoby które będą prawnymi opiekunami kota.
Fundacja i schronisko to dwie oddzielne organizacje.

Aby zaadoptować wirtualnie kliknij:

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!