Drodzy Państwo, nie mamy dobrych informacji… Od 2 dni zbieraliśmy  się, żeby je dodać na stronę. W niedzielę – tj. 16.08.’15 odeszła Misia. Po miesiącu walki o Dziewczynkę i ostatnich dniach/nieprzespanych przez Sunię nocach – zdecydowaliśmy o Jej eutanazji. Każdego dnia sunia nikła w oczach. Jej stan chwilowo się poprawiał (co uwiecznialiśmy na filmikach), po czym znów mocno pogarszał. Doszło do tego, że sunia nie przyjmowała już żadnych pokarmów ani wody – wszystko, w każdej formie i ilości zwracała. Gdy nie miała czym wymiotować – ulewały Jej się „soki żołądkowe”. Nie mogła w nocy spać, za dnia była osowiała, bez życia. Chudła z dnia na dzień – normalnie powinna ważyć ok.7kg a ważyła 1,8kg – w 2dni schudła 300g i chudła dalej. Tylko kroplówki i odzywki trzymały Ją przy życiu a Jej przełyk wciąż nie pracował – był jakby zwiotczały. Na Jej przypadłość jeszcze nie odkryto lekarstwa ani „złotego środka” – z tego, co się dowiedzieliśmy – obecne sposoby leczenia tej choroby w Polsce, maja postać prób i eksperymentów. A my… już dłużej nie mogliśmy eksperymentować Jej kosztem. Jest nam przykro i smutno – rozum podpowiada,że to dobra decyzja a serce chciałoby Ją ratować do ostatniej sekundy. Niestety – Ona nie mogła nam powiedzieć, co czuje. Jednak Jej widok -wiotczenie mięśni, brak tkanki tłuszczowej, apatia i wieczny głód – mówiły same za siebie. Przykro nam bardzo, że nie wygraliśmy tej walki; przykro, że ta dzielna Kruszyna, która przetrwała cięzką operację (pękniętej przepony), skrajne zarobaczenie, zapalenie płuc… nie wygrała i z tą chorobą. Przykro nam również wobec Państwa. Dziękujemy, że byliście z nami, przede wszystkim z Misią. Dziękujemy Wam za ciepłe słowa i za wsparcie materialne. To nie czas, żeby mówić o pieniądzach ale chcemy się z Państwem rozliczyć za leczenie Suni. Całkowity koszt leczenia Misi to 1005zł ( pierwsza część gotówki ze zbiorczej Fv nr12/2015 opiewa na kwotę 620; reszta pieniędzy – 385zł będzie doliczona do kolejnej, zbiorczej fv, którą jak tylko otrzymamy – dodamy również w tym miejscu). Pieniądze, które otrzymaliśmy na Misię to 1010zł.

Osoby, które dokonały przelewu na Sunię:
Lidia S. 30zł
Anna L. 100zł
Anna M.F. 40zł
Andrzej R. 20
Przemysław T. 500zł (dla Misi i na cele statutowe)
Anna R. 40zł
Agnieszka K-B. 20zł
Izabela L. 10zł
Agata K.M. 50zł
Kinga M.G. 20zł
Paula P.20zł
Zuzanna G. 30zł
Marco S. 20zł
Justyna M.j. 20zł
Maria Z. 15zł
Magda C. 5zł
wpłaty payU – 70zł

Za wszystkie wpłaty serdecznie Państwu dziękujemy!
Uwaga! Z powodu odejścia Suni zablokowaliśmy sprzedaż cegiełek na Misię, na Allegro. Jeżeli ktoś z Państwa w tym czasie dokonał zakupu/ zapłaty i chce otrzymać zwort pieniędzy – prosimy o kontakt.

Poniżej wklejamy Państwu opis wizyt weterynaryjnych, pierwszą FV oraz ostatnie zdjęcie Suni sprzed lecznicy… Osobno zamieścimy też pożegnalny filmik dla Misi, z Misią, przygotowany przez „domek tymczasowy” Suni. I w tym miejscu chciałam bardzo podziękować Natalii i Łukaszowi z Psiej Kuźni, którzy towarzyszyli Misi dniami i nocami. Dziękuję Kasi i Dawidowi, którzy jako pierwsi przyjęli Sunię i zagrzewali nas do walki o Nią. Dziękuję naszym niezastąpionym Lekarzom z Całodobowe Pogotowie Weterynaryjne 4Łapy, którzy dokonali cudu operując Maleństwo z pękniętą przeponą i towarzyszyli nam w każdej minucie walki o Sunię. I jeszcze raz dziękujemy Państwu, że byliście z nami.

Misiu, mamy nadzieję, że biegasz za tęczowym mostem szczęśliwa z pełnym brzuszkiem <3

Wydarzenie Misi: https://www.facebook.com/events/1029651653725368/