Chcesz im pomóc, choć nie możesz zaadoptować? Pomóż je nakarmić! W magazynie naszej fundacji wciąż brakuje dobrej jakościowo karmy! Większość zwierząt znajdujących się pod naszą opieką wymaga leczenia. Wychodzą z różnych chorób lub jeszcze w nich tkwią, inne były zagłodzone i wciąż dochodzą do siebie, inne zjadane przez pasożyty, niektóre są bardzo stare i kulejące, inne po różnych zabiegach i operacjach. Mamy też teraz dwa chore koty wymagające karmy dla nerkowców – obojętnie jakiej marki. Niestety, ale nie możemy podawać im wtedy „marketowych” karm w stylu pedigree. Potrzebują zbilansowanej, wysokowartościowej diety na której szybko mogą wrócić do zdrowia. Bez barwników, bez konserwantów, bez sztucznych dodatków smakowych które dodatkowo im szkodzą. Niejednokrotnie to dzięki dobrej diecie udało się je uratować. Nie mamy już też dobrej jakości karmy dla szczeniąt!
Pomóż nakarmić bezdomniaki! Możesz osobiście kupić i przywieźć im karmę lub wpłacić pieniądze na nasze konto z dopiskiem „na karmę” – kwoty te będą przeznaczone wyłącznie na za zakup potrzebnego pożywienia.
Poniżej wymieniamy marki karm, które mogą uzupełnić nasz magazyn. Potrzebne zarówno Junior, Adult i Senior!
Karmy mokre:
Animonda, Dolina Nuteci, Lukullus, Rinti, Rocco, Hill’s, Happy Dog, Mera Dog, Royal Canin, Taste of the Wild i inne dobrej jakości o przybliżonym składzie i wysokiej zawartości mięsa.
Karmy suche:
Husse, Acana, Lukullus, Purina Pro Plan, Hill’s, Royal Canin, Belcando, Brit CARE, Greenwoods, Happy Dog, Mera Dog, Rinti i inne dobrej jakości o przybliżonym składzie i wysokiej zawartości mięsa.


Jeśli masz dodatkowe pytania napisz do nas maila: inspektorat.jelenia@gmail.com
Z góry dziękujemy Wam za pomoc!

16998751_1229097303826084_8072432372970836788_n