Historia tych trzech panów nie jest tragiczna, ale nie jest też usłana różami. Od dziecka byli przerzucani od rodziny do rodziny. Ostatniemu właścicielowi zależało na sprzedaży szczurów z powodu wyjazdu. Ewentualnie chciał je oddać do sklepu zoologicznego bądź wypuścić na łąkę… Niestety nikt się po nie nie zgłosił, więc właściciel po rozmowie zgodził się oddać chłopaków pod opiekę Fundacji.
Chłopcy są już starszymi kawalerami. Czerwonooki Aramis ma 1,5 roku, jego towarzysze mają po 2 lata. Jednak są w bardzo dobrej kondycji. Badanie kliniczne wypadło idealnie. Portos, Atos i Aramis są ze sobą bardzo zżyci. Mają łagodne usposobienie. Nie są wykastrowani.
W związku z ich wiekiem i historią, poszukujemy dla nich doświadczonego domu stałego, który będzie przygotowany na starcze szczurze dolegliwości w przyszłości. W związku z tym, że chłopcy od zawsze byli razem i są bardzo zżyci – szukamy im też wspólnego domu! Wierzymy, że to się uda, że ktoś ich wszystkich pokocha na zawsze! Obowiązuje wizyta przedadopcyjna i/lub ankieta oraz umowa adopcyjna.
Jeżeli chciałbyś wspomóc utrzymanie szczurków w domu tymczasowym:
Fundacja MONDO CANE – Inspektorat Jelenia Góra
ul. Grodziska 13, 96-321 Żabia Wola
konto Bank Pekao S.A. 31 1240 6348 1111 0010 4975 2491
pay pal: jwdzwierzat@gmail.com
z dopiskiem ” Dla trzech muszkieterów”
W sprawie adopcji: 794995693, inspektorat.jelenia@gmail.com