Aktualności

Bezik

Płeć: kocur
Wiek:  ok roku
Dom: niewychodzący
Sterylizacja/kastracja:  tak
Szczepienie:  nie
Stosunek do innych zwierząt: przyjazny do psów i kotów
Stosunek do dzieci Dom bez dzieci
Inne:  testy FiV/FeLV ujemne

Ma nowy dom!

__________________

Bezik (imię nadała Pani Aleksandra J.) miał ogromne szczęście. Wszedł nieplanowo do klatki podczas „polowania” na jego mamę. Kocurek jest młody (ma około roku), wyjątkowej urody, dodatkowo znalazła się osoba, która podjęła się jego oswajania.Kociak zrobił ogromne postępy, z panicznie wystraszonego kłębka nieszczęścia, zamienia się powoli w króla kanapy. Ma przepiękne białe futro, jedno oko błękitne, drugie błękitno-zielone. Ma lekko przyciętą końcówkę uszka, ponieważ nie byliśmy pewni czy uda się go oswoić, ale to tylko delikatny mankament wizualny 😉

Kocurek został odrobaczony i odpchlony. Jest już też wykastrowany. Testy FiV/FeLV ujemne.

Bezik będzie wymagał odpowiedzialnego, cierpliwego opiekuna. Bardzo lubi inne koty, akceptuje psy, ale w stosunku do człowieka jest dość „humorzasty” 😉 Uwielbia mizianie „patyczkiem”, łasi się, mruczy i udeptuje. Jednak gdy głaszcze się go ręką czasem potrafi ostrzegawczo „pacnąć” gdy nie jest pewny intencji człowieka. Na pewno pierwsze dni w nowym domu będą dla niego bardzo ciężkie, do jego szybszego „oswojenia” z nowym miejscem, możemy pożyczyć klatkę kenelową.

Kociakowi „brudzi” się lekko jedno oczko jednak na tą chwilę można mu jedynie wspomagać odporność różnymi suplementami, nie przeszkadza mu to w funkcjonowaniu, a kropienie oczu niestety nie pomoże w oswajaniu.

Ze względu na jego „humorzasty” charakter dom musi być bez dzieci.Dom oczywiście BEZWZGLĘDNIE niewychodzący (nie wyrażamy zgody na wychodzenie kota nawet na niezabezpieczony balkon/taras/parapet). Najlepiej z zabezpieczeniami. Kot jest karmiony wysokomięsną karmą mokrą. Przebywa w domu tymczasowym niedaleko Jeleniej Góry

Osoby zainteresowane adopcją proszone są o wypełnienie ankiety adopcyjnej

https://docs.google.com/forms/u/1/d/1AV4DYtpjlZmAVDrbGF0CSXVoL52cs77E06wb8GYD2XU/edit?usp=forms_home&ths=true

Lub kontakt pod numerem : 669921364 lub na inspektorat.jelenia@gmail.com

Wpłat można dokonywać na konto:
Fundacja MONDO CANE – Inspektorat Jelenia Góra
konto ING Bank PL94 1050 1025 1000 0090 3202 2544
Swift: INGBPLPW
Z dopiskiem w tytule ”Bezik”
pay pal: jwdzwierzat@gmail.com

Kot jest pod opieką Fundacji. Obowiązują procedury adopcyjne. Nie wydajemy kotów „na prezent dla dziecka/mamy/taty”, „na myszy” „dla kogoś”. Prosimy o kontakt pełnoletnie osoby które będą prawnymi opiekunami kota.
Fundacja i schronisko to dwie oddzielne organizacje.

Aby zaadoptować wirtualnie kliknij:

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!