Aktualności

Cyrano

Płeć: kocurek
Wiek:  9 tyg
Dom: niewychodzący
Sterylizacja/kastracja:  nie
Szczepienie:  tak
Stosunek do innych zwierząt:  przyjazny
Stosunek do dzieci  przyjazny
Inne: do adopcji  tylko w dwupaku z innym maluchem lub do domu z innym przyjaznym kotem
Cyrano został sam w domu tymczasowym (bez rodzeństwa, są tam dorosłe koty) . Nadal szuka spokojnego domu z przyjaznym kotem lub w dwupaku z innym maluchem. Możemy dowieźć kocurka do Wrocławia.
Kocurek jest „kiwaczkiem”, ma problemy z równowaga ale nie przeszkadza mu to w normalnym funkcjonowaniu. Dodatkowo maluch też nie słyszy. Jednak jak widać na filmikach (w komentarzu) zachowuje się jak całkiem normalny kociak. ma około 9 tyg. Jest odrobaczony, odpchlony i raz zaszczepiony.
Potrzebny mu jedynie spokojny dom (bez ciągłych przeprowadzek czy wożenia kociaków na wczasy /weekendy). Dom koniecznie z zabezpieczonym balkonem i oknami (o ile są otwierane). Najlepiej bez schodów (żeby nie spadł z półpiętra). Oczywiście bezwzględnie niewychodzący. Przebywa w Jeleniej Górze.
Cyrano uwielbia być w centrum uwagi i kocha mizianie. Głośno dopomina się o swoją porcję głasków. Szuka towarzystwa innych kotów więc potrzebny mi koci „przewodnik” dlatego jeśli w domu jest już inny kot, ważne żeby był on przyjazny. Może iść do nowego domku z innym maluchem (czarnym kocurkiem z innego miotu).
Koty jedzą obecnie wysokomiesna karmę bezzbożową.
W sprawie adopcji prosimy o wypełnienie ankiety (bardzo ułatwia nam to działania)
lub ewentualnie kontakt mailowy: inspektorat.jelenia@gmail.com lub SMS 501876552
Przelew tradycyjny
Fundacja MONDO CANE – Inspektorat Jelenia Góra
konto Ing Bank PL 94 1050 1025 1000 0090 3202 2544
W tytule: „Gremlinki ”
Lub
pay pal: inspektorat.jelenia@gmail.com

Kot jest pod opieką Fundacji. Obowiązują procedury adopcyjne. Nie wydajemy kotów „na prezent dla dziecka/mamy/taty”, „na myszy” „dla kogoś”. Prosimy o kontakt pełnoletnie osoby które będą prawnymi opiekunami kota.
Fundacja i schronisko to dwie oddzielne organizacje.

Aby zaadoptować wirtualnie kliknij:

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!