Zaadoptowane 2017

Rysio

Rysio znalazł dom!

____________________________________

Po opieką fundacji maleńki, 4 tygodniowy Rysiu, którego znaleźliśmy w ogłoszeniu olx jako pieska do oddania… :( Co się okazało – pan który chciał go oddać JUŻ GO WCZEŚNIEJ DOSTAŁ od jakiejś wtórnie nieodpowiedzialnej osoby, która najpierw rozmnaża a potem przedwcześnie oddaje psy. Niestety reszta piesków też już wydana – próbowaliśmy namówić osobę oddającą do zatrzymania ich do ukończenia odpowiedniego wieku. Niestety, żadnego już nie ma… Rysiu miał już sznureczek kolejnych chętnych. Były rezerwacje! :O Pan na szczęście zgodził się na współpracę i oddał Rysia pod naszą opiekę, za co bardzo dziękujemy1 Rysiu jest teraz wśród sfory psów w domu tymczasowym. Są tam inne szczeniaki, dorosłe suczki i młode suczki, dorosłe samce, psy duże i małe które powolutku uczą Rysia psiego życia, zachowań alternatywnych i społecznych, siły gryzienia i sposobu zabawy tak, aby w przyszłości nie sprawiał kłopotów wychowawczych które znów spowodują oddanie psa do adopcji… Rysiu spędzi w domu tymczasowym jeszcze 4 tygodnie, ale szukamy już odpowiedzialnego domu do którego trafi po tym czasie. PROSIMY O WSPARCIE FINANSOWE! Rysiu będzie potrójnie szczepiony, odrobaczany, musi też coś jeść…

Kontakt w sprawie adopcji: 504 043 251 w godz. 9-18 lub inspektorat.jelenia@gmail.com

Szukamy im właścicieli, którzy wiedzą z czym wiąże się wychowanie szczeniaka ( cierpliwa nauka czystości, nauka pozostawania samemu w domu, socjalizacja ) i którzy wysterylizują je w odpowiednim wieku, absolutnie nie dopuszczając do ich pokrycia.
Obowiązują procedury adopcyjne! Polegają one na poznaniu nowych opiekunów przez nas i naszych podopiecznych oraz upewnieniu się, że oddajemy zwierzę w godne warunki do kochających i świadomych właścicieli. Informujemy, że fundacja nie wydaje zwierząt; na prezent,”dla mamy”, „dla dziecka”, na łańcuch, „na obejście”, „żeby szczekał” ani „żeby odstraszał”. Szukamy im kochających domów, w których będą traktowane jak członek rodziny.

Fundacja MONDO CANE – Inspektorat Jelenia Góra
ul. Grodziska 13, 96-321 Żabia Wola
konto Bank Pekao S.A. 31 1240 6348 1111 0010 4975 2491
pay pal: jwdzwierzat@gmail.com
Z dopiskiem „Dla Rysia”

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!