Adopcje

Azorek

Azorek staje się oczkiem w głowie 4-osobowej rodziny, która gości chłopaka na łóżkach, w wielu komnatach. Psiak ma duży teren do biegania oraz młodą kocią siostrę do harcowania :) W końcu ma swój domek stały ! Szczęścia chłopaku !

_______________________________________________

Cześć! Jestem Azor! Mam troszkę ponad rok i baaaardzo dużo pozytywnej energii. Kocham biegać, szaleć, skakać, rozdawać mokre całusy i szerokie uśmiechy. Zostałem uratowany przez pewną Fundację i w końcu ludzie zaczęli mnie kochać! Przytulają mnie, bawią się ze mną, głaszczą i robią mi różne zdjęcia. Chyba szukają dla mnie nowego domu, bo mimo, że zabrali mnie ze złych warunków w nowe miejsce, to nie mogę zostać tam na zawsze. Ale na razie nikt o mnie nie pyta… Jak już ktoś się zainteresuje, to trochę przeraża ich, że nie do końca ufam całemu światu. Trochę się go boję, ale mam ku temu powody. Ale wcale nie muszę poznawać całego świata. Wystarczy mi dom z ogrodem i jakiś polny spacer od czasu do czasu, gdzie będę mógł rozładować trochę energii. Obiecuję, że będę bardzo dobrze strzegł posesji, na jakiej się znajdę. Przy furtce zawsze jestem pierwszy i szczekam głośno, bo nie pozwolę, żeby coś złego stało się moim opiekunom! Inne psy mi nie przeszkadzają, chyba, że ktoś nie jest do mnie przyjaźnie nastawiony. Wtedy potrafię się wkurzyć i mu oddać. Marzę o cierpliwych i aktywnych właścicielach. Może znacie kogoś takiego? I może mógłby mnie przygarnąć? Obiecuję, że odwdzięczę się bezgraniczną miłością i oddaniem.

Azorek – nieduży, krótkowłosy roczny piesek. Zaszczepiony, odrobaczony i wykastrowany. Aktualnie przebywa w domu tymczasowym.
Jest psem miłym, radosnym, powoli otwierającym się na „świat”. W nowych sytuacjach niepewny – typ bardziej lękliwy niż odważny.W kontaktach z ludźmi łagodny. Szybciej otwiera się na kobiety, trochę więcej czasu zajmuje mu otwarcie się na mężczyzn. Jednak, gdy zaufa – mocno się przywiązuje.
W towarzystwie innych psów jest neutralny. Czeka na ruch ze strony psiego kolegi; nie jest psem narzuacjącym się.
Azorek wymaga spokojnego, empatycznego i konsekwentnego opiekuna, który pozwoli psu bez pośpiechu poznawać nowe otoczenie oraz wybaczy mu drobne wpadki podczas socjalizacji. Jedyną trudnością, jaką obserwujemy u Azorka jest jego niepokój w momencie, gdy musi zostać sam, pozostawiony przez opiekuna. Zdarza mu się wtedy zaskomleć lub podgryźć przedmiot związany z „niewolą”. Po chwili pies uspokaja się i zajmuje pozostawioną kością/zabawką.
Pies jest młody, sprytny i szybko się uczy.
Nowej rodzinie, która zaadoptuje Azorka – fundacja oferuje parę spotkań z behawiorystą, który pomoże we wprowadzeniu domowych zasad, co sprzyja udanej adopcji. Psiak całe swoje krótkie życie spędził w zamknięciu. Teraz jest gotowy aby trafić do dobrego ,odpowiedzialnego domu.


Kontakt w sprawie adopcji:
504 04 32 51, inspektorat.jelenia@gmail.com

Jeżeli chcecie Państwo wesprzeć dotychczasową opiekę oraz utrzymanie Azorka:
Fundacja MONDO CANE – Inspektorat Jelenia Góra
ul. Grodziska 13, 96-321 Żabia Wola
konto Bank Pekao S.A. 31 1240 6348 1111 0010 4975 2491
pay pal: jwdzwierzat@gmail.com

W tytule ” Dla Azorka”

wydarzenie na fb: http://goo.gl/u18vjK

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!