Adopcje

Jeżynek

Płeć: pies
Wiek: 10 lat
Wielkość: mała
Sterylizacja/kastracja: tak
Szczepienie: tak
Stosunek do innych zwierząt: przyjazny
Stosunek do dzieci przyjazny
Inne:  czip

W niedzielę, 26 marca, wczesnym popołudniem w okolicach Jeżowa Sudeckiego, wolontariusze Fundacji znaleźli małego, puchatego, łagodnego pieska z urazem tylnej, lewej łapki. Biegał zdezorientowany wzdłuż drogi. W domu tymczasowym doszedł do siebie i obecnie jest okazem zdrowia! Jest także po wizycie u psiego fryzjera.

Jeżynek szuka już domu, który pokocha najmilszego psiego staruszka. Ma 10 lat, ale też jeszcze szansę na kilka kolejnych i szczęśliwych. Sami zobaczcie jak się trzyma! :) Całkiem bezproblemowy, przymilny, łagodny i wiecznie się uśmiechający. Toleruje inne zwierzęta i kocha dzieci. Będzie wymagał odrobiny pracy nad pozostawianiem go samemu w domu.Jeżeli ktoś chciałby przygarnąć na stałe takiego milaczka, prosimy o kontakt.

Kontakt w sprawie adopcji: 504 043 251 w godz. 9-18 lub inspektorat.jelenia@gmail.com
Jeżeli chcielibyście wspomóc leczenie i utrzymanie Jeżynka, prosimy o wpłaty….

Wpłat można dokonywać na konto:
Fundacja MONDO CANE – Inspektorat Jelenia Góra
ul. Grodziska 13, 96-321 Żabia Wola
konto Bank Pekao S.A.
31 1240 6348 1111 0010 4975 2491
pay pal: jwdzwierzat@gmail.com
Z dopiskiem w tytule”Dla Jeżynka”

Obowiązują procedury adopcyjne! Polegają one na poznaniu nowych opiekunów przez nas i naszych podopiecznych oraz upewnieniu się, że oddajemy zwierzę w godne warunki do kochających i świadomych właścicieli. Informujemy, że fundacja nie wydaje zwierząt; na prezent,”dla mamy”, „dla dziecka”, na łańcuch, „na obejście”, „żeby szczekał” ani „żeby odstraszał”. Szukamy im kochających domów, w których będą traktowane jak członek rodziny.

Aby zaadoptować wirtualnie kliknij:

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!