Adopcje

Nikon

Płeć: pies
Wiek: 13 lat
Wielkość: średnia/duża
Sterylizacja/kastracja: nie
Szczepienie: nie
Stosunek do innych zwierząt: przyjazny
Stosunek do dzieci przyjazny
Inne: nie widzi, źle słyszy

Wirtualni Opiekunowie: anonimowy darczyńca; przyjaciel; Joanna Cz.

Drodzy Państwo,
w związku z kompletnym brakiem odzewu w sprawie adopcji Nikona, Opiekunowie z domu tymczasowego zaproponowali, że psiak może spędzić u nich resztę swojego życia, jeśli tylko Fundacja będzie wciąż utrzymywać psiaka.
Ze względu na jego stan ogólny (chore serce, problemy z prostatą, ślepota, głuchota, niedostosowanie do życia w domu i poza ogrodem i posikiwanie pod siebie z powodu prostaty oraz sikanie w domu) niebezpieczne dla niego mogłaby być kolejna zmiana środowiska, ludzi, otoczenia. Zna już doskonale każdy kawałek ziemi, na której aktualnie mieszka. Opiekunowie tymczasowi bardzo go kochają i akceptują bez względu na wszystkie „uciążliwości” które Ich nie przerastają. Jego przedsionek w domu cały czas jest jego, ma wielu psich znajomych i bardzo dobrą opiekę. Opiekunowie skrupulatnie obserwują jego stan zdrowia i wszelkie zmiany w zachowaniu lub samopoczuciu, dzięki czemu można było szybko zareagować na jego dolegliwości. Bardzo mocno doceniamy ten gest, tym bardziej, że zwierząt w tym domu nie brakuje, a Nikon wymaga ciągłego doglądania. Pięknie dziękujemy, że mimo wszystkich przeszkód do pokonania w życiu z nim podjęto taką decyzję! <3
To już trzeci niedowidzący, niedosłyszący i ze starości chorujący już psi dziadzio, który pozostaje na utrzymaniu fundacji w „stałym domu tymczasowym.” Dla nich nie ma innych rozwiązań. Prosimy, pomóżcie nam w utrzymaniu tych psiaków. 

______________________________

Nikonek ciągle czeka, aż ktoś zadzwoni w jego sprawie i da psiakowi dom…
Jest serdecznym, łagodnym i radosnym psem. Bardzo lubi towarzystwo innych psów i zaprzyjaźnia się z kotem 😉 Wiek psa szacuje się na ok. 12-13 lat. Jest całkowicie ślepy, trochę też głuchy. Po podwórku porusza się po własnych śladach, korzystając jeszcze ze swojego niezawodnego psiego nosa. Uwielbia przechadzki i kontakt z człowiekiem. Psiak zdążył się już nieco zaadaptować do nowych okoliczności w których się znalazł. Przypominamy, że Nikon został znaleziony z resztką łańcucha przy szyi… Prawdopodobnie udało mu się uciec z niewoli. Pragniemy zapewnić mu godną starość… Kto pomoże?

W sprawie domu stałego lub tymczasowego: 504 043 251 lub inspektorat.jelenia@gmail.com

Będziemy diagnozować znajdę, dlatego oprócz domu, schronienia, ciepłego kąta potrzebujemy także pomocy finansowej na opłacenie utrzymania, diagnozowania i ewentualnego leczenia psiaka:
Fundacja MONDO CANE – Inspektorat Jelenia Góra
ul. Grodziska 13, 96-321 Żabia Wola
konto Bank Pekao S.A.
31 1240 6348 1111 0010 4975 2491
pay pal: jwdzwierzat@gmail.com
Z dopiskiem w tytule”Dla Nikona”

Wydarzenie: https://web.facebook.com/events/172254009909054/

Aby zaadoptować wirtualnie kliniknij:

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!