Adopcje

Pchełka i Koko

Oba maluchy znalazły kochające domki!

___________________________

Dostaliśmy zgłoszenie o 2 maleńkich kociakach które zabija koci katar. Maluchy w bardzo złym stanie trafiły do weterynarza. Były chore, ich oczka były w tak zajęte , że nie wiadomo było czy uda się je uratować.

Kocia rodzinka trafiła razem do domku tymczasowego. Oczka maluchów udało się uratować. Teraz kociaki mają około 9 tygodni.  Są już zdrowe,  zaszczepione.Oba są całe czarne(pantery 😉 ) . Kocurek dostał imię Koko a koteczka Pchełka. Imiona kociej rodzince nadała Pani Paulina W.  za co bardzo dziękujemy ! Koko to mały rozrabiaka, wszędzie go pełno :) Pchełka jest bardziej statyczna, uwielbia pozować ale gdy trzeba zabawy także nie odmówi 😉

Szukamy dla nich odpowiedzialnych domów niewychodzących które obowiązkowo wykastrują kociaki gdy te osiągną odpowiedni wiek. Są młodziutkie, powinny więc bez problemu zaakceptować inne zwierzęta.

W sprawie domu stałego: 501876552 lub inspektorat.jelenia@gmail.com

Prosimy o wsparcie dla kociaków:
Fundacja MONDO CANE – Inspektorat Jelenia Góra
ul. Grodziska 13, 96-321 Żabia Wola
konto Bank Pekao S.A.
31 1240 6348 1111 0010 4975 2491
pay pal: jwdzwierzat@gmail.com
Z dopiskiem w tytule”Dla Czanuszków”

Kot jest pod opieką Fundacji. Obowiązują procedury adopcyjne w tym wypełnienie ankiety adopcyjnej. Nie wydajemy kotów „na prezent dla dziecka/mamy/taty”, „na myszy” „dla kogoś”. Prosimy o kontakt pełnoletnie osoby które będą prawnymi opiekunami kota.
Fundacja i schronisko to dwie oddzielne organizacje.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!