Aktualności

Kalifa

Płeć: kotka
Wiek:  9 tyg
Dom: niewychodzący
Sterylizacja/kastracja:  nie
Szczepienie:  nie
Stosunek do innych zwierząt:  przyjazny
Stosunek do dzieci  przyjazny
Inne:

Ma dom <3

_________________________

Jesteśmy zakoceni po uszy… póki nasi podopieczni nie znajdą nowych domów, nie przyjmiemy już żadnego kociaka. W sprawie Manu i Kalify nie dzwonił NIKT. Czyżby po raz kolejny ciemne futerko przekreślało szansę na nowe życie ? Mamy już „ zamówienia” na koty białe, rude, długowłose, niestety nasze rodzeństwo miało pecha i urodziło się z innym kolorem futerka…
W tej chwili maluszki są w bardzo awaryjnym domu tymczasowym który za kilka dni wyjeżdża. Mają do dyspozycji mały pokoik( a dokładniej łazienkę) bo koci rezydenci nie akceptują nowych lokatorów. Potem będą musiały trafić do innego domu tymczasowego a każda zmiana miejsca to dla nich ogromny stres…Oba kociaki mają około 9/10 tygodni są oswojone, przyjazne i zadbane. Były typowo domowymi kociakami które ktoś wyrzucił jak zbędne śmieci. Manu(czarny) jest odważniejszy niż siostra, jak na czarnuszka przystało uwielbia bawić się szalejąc po całym pokoju, gdy tylko może korzysta z okazji żeby wskoczyć na kolana człowieka i obserwować świat z góry 😉 Kalifa (szylkretka) to prawdziwa mała dama, delikatniejsza niż brat chociaż oczywiście jak na malucha przystało, zabawą nie pogardzi 😉 Bardzo garnie do ludzi i płaczę za każdym razem gdy jej tymczasowa opiekunka opuszcza ich mały pokoik. Będzie z niej niesamowicie „proludzki” kociak. Byłoby cudownie gdyby kociaki mogły do domu trafić razem, maluchy wychowujące się w „dwupakach” są zdrowsze i szczęśliwsze. Jednak nie jest to warunkiem adopcji. Warunkiem jest obowiązkowa kastracja gdy ukończą odpowiedni wiek. Dom TYLKO niewychodzący! Kociaki są odrobaczone i odpchlone. Korzystają z kuwetki.

W sprawie domu stałego: 501876552 lub inspektorat.jelenia@gmail.com

Wpłat można dokonywać na konto:
Fundacja MONDO CANE – Inspektorat Jelenia Góra
ul. Grodziska 13, 96-321 Żabia Wola
konto Bank Pekao S.A.
31 1240 6348 1111 0010 4975 2491
Z dopiskiem w tytule ”cele statutowe”
pay pal: jwdzwierzat@gmail.com

Kot jest pod opieką Fundacji. Obowiązują procedury adopcyjne w tym wypełnienie ankiety adopcyjnej. Nie wydajemy kotów „na prezent dla dziecka/mamy/taty”, „na myszy” „dla kogoś”. Prosimy o kontakt pełnoletnie osoby które będą prawnymi opiekunami kota.
Fundacja i schronisko to dwie oddzielne organizacje.

Aby zaadoptować wirtualnie kliknij:

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!