Z przykrością informujemy – przyjmowanie kolejnych zgłoszeń BLOKUJEMY! Mamy pod opieką 19 psów do adopcji (na stronie fundacji 11 psów + 8 odebranych „dzikusków”) oraz 10 kotów. Wszystkie zwierzęta trzeba ogłaszać, szczepić, leczyć, pielęgnować; trzeba opłacać ich pobyt w hoteliku, zbierać fundusze, zapewniać pożywienie… Do tego dochodzą telefony/spotkania przedadopcyjne i poadopcyjne; zaległe, trudne interwencje oraz spotkania edukacyjne w szkołach i przedszkolach. Jest co robić! Abyśmy dłużej mogli nieść pomoc bidom w potrzebie, musimy przystopować…

Kochani! Pamiętajcie, że sami możecie „wrzucić” na naszą stronę na FB zwierzę do ogłaszania; dla tych – znalezionych/zaginionych utworzyliśmy specjalną stronę (http://goo.gl/viNoZ4). Pamiętajcie też, że pomocy możecie szukać w Straży Miejskiej oraz Policji i w Schronisku dla Zwierząt.

Pomóżcie nam uporać się z „zaległościami” a szybciej do Was wrócimy!
Potrzebujemy Waszego zrozumienia, udostępniania zwierząt fundacyjnych oraz wsparcia rzeczowego i finansowego – aby opłacić hoteliki oraz zapewnić dobrą opiekę weterynaryjną wszystkim naszym podopiecznym.

Fundacja MONDO CANE – Inspektorat Jelenia Góra
ul. Grodziska 13, 96-321 Żabia Wola
konto Bank Pekao S.A. 31 1240 6348 1111 0010 4975 2491
pay pal: jwdzwierzat@gmail.com