23574112_1761773527180370_834409895_n
Daj głos na zwierzęta!
One go nie mają, ale gdyby tak było, na pewno w akcie wdzięczności zrobiły by to bez zastanowienia. Wciąż trwa plebiscyt na Osobowość Roku 2017. Nie mamy w zwyczaju oczekiwać laurów i poklasku za to, co ze szczerego serca robimy i wciąż chcemy robić dla zwierząt. Staramy się zawsze podkreślać, że nie istnielibyśmy bez Was i bez Was tysiące niewinnych stworzeń nie doczekałoby pomocy. Po 6 latach działalności Jeleniogórskiego Wolontariatu Mondo Cane świat naszych lokalnych zwierząt zmienił się nie do poznania, a w ludziach urosła świadomość ich potrzeb i humanitarnego traktowania. My uważamy, że to nie lada rewolucja, a Wy?
Jeśli chcecie, aby problemy bezdomności i złego traktowania zwierząt w tym i w każdym innym mieście były jeszcze bardziej dostrzegane i poważnie traktowane, a konsekwencje okrutnego działania egzekwowane – oddajcie głos na aktualnego Koordynatora tego wolontariatu. Pokażmy, że temat zwierząt naprawdę istnieje, a działania na ich rzecz leżą w naszym moralnym obowiązku, gdyż to my – ludzie, jesteśmy odpowiedzialni za ich cierpienie, więc teraz również my – ludzie, winniśmy czuć się odpowiedzialni za konieczność ich ratowania w skrajnych przypadkach. Jeśli ten Plebiscytwygrałaby osoba „od zwierząt” była by to w naszym odczuciu wielka rewolucja i zasługa wszystkich osób, które każdego dnia poza sobą myślą również o nich! Jest Was tu ponad 10 000! Wiemy, że znów może się udać!
Głosować można do 31 stycznia do godz. 20.00.Aby zagłosować na nas należy wysłać SMS pod numer 72355 o treści GC.29 koszt sms 2,46 z VAT.Etap powiatowy Zdobywcy I miejsc w poszczególnych kategoriach w etapie powiatowym otrzymają:
statuetkę Osobowość Roku 2017
awans do finału wojewódzkiego zaproszenie na Galę Osobowości Roku 2017.
Za I, II i III miejsce w konkursie wojewódzkim wręczony będzie voucher pobytowy dla dwóch osób na weekend w ośrodku wypoczynkowym na Dolnym Śląsku, który zostanie przekazany na Jeleniogórski Bazarek na Rzecz Zwierząt z którego cały dochód będzie przeznaczony na działania dla kolejnych bezdomniaków!
 content_1508612437