W końcu się udało !
Pamiętacie jak prosiliśmy o domek tymczasowy dla szarego kocurka? Domek tymczasowy się znalazł, niestety kocurek na dłuższy czas zniknął. Na szczęście wczoraj w nocy udało się go złapać. Grey(vel Szary) to duży, przepiękny kocur wyglądający jak mieszanka kota rasowego z dachowcem. Ma swoje lata, nie wiemy ile dokładnie ale około 7/8 lat na pewno. Nie ma przedniego dolnego kła i kilku innych ząbków, ale za to apetyt ma wilczy Emotikon winkWidać po nim lata walki z innymi kocurami.Ludzie go dokarmiali, ale nie udało się Nam dotrzeć do nikogo, kto chciałby go przygarnąć i wpuścić do mieszkania. Kocurek jest coraz starszy, kiedyś miał pomieszczenie w którym sypiał, teraz pomieszczenie zamknięto.
Na tą chwilę Gray jest okropnie poraniony, dosłownie to jeden wielki strupek… Zimna bez dobrego schronienia odbiła się na jego zdrowiu, jest chory, dostał antybiotyki. Został odpchlony i odrobaczony. Gdy dojdzie do siebie zostanie wykastrowany i będzie szukał kochającego domu, koniecznie wychodzącego w bezpiecznej okolicy- całe życie spędził na dworze, nie chcemy męczyć go zamykając w czterech ścianach. W domu jest przyjaźnie nastawiony do ludzi, przychodzi żeby go głaskać choć jeszcze nie zaszczycił Nas mruczeniem  😉

Na utrzymanie Greya pewna osoba( która prosiła o anonimowość) wpłaciła 300zł. Na razie więc nie są potrzebne fundusze na jego leczenie. Mamy nadzieje że za około 2 tygodnie będzie gotowy do adopcji. Czy ktoś pokocha kocurka, mimo że nie jest małą puchatą kulką ?

Kontakt w sprawie adopcji:
501 876 552 lub inspektorat.jelenia@gmail.com

DSC_0849 DSC_0851 DSC_0853 DSC_0854