Tara ( mama Hipcia ) także rozgląda się już za domem. Tara jest około 2-letnim, średniej wielkości, drobnym i bardzo delikatnym pieskiem. Jest wyjątkowa w swoich uczuciach. Zaufanie nowemu człowiekowi zajmuje jej kilka dni, ale gdy to nastąpi jest niesamowicie oddana, uległa, posłuszna, grzeczna i pełna całusów. Kocha całą sobą i dąży do tego, aby nie sprawić nikomu problemów. Jest bardzo aktywna. Kocha spacerować, biegać, gonić ptaki, kopać dziury w ogródku, lubi wpadać w „szał radości” biegając wkoło całego terenu bez opamiętania. W związku ze swoją przeszłością jest też dosyć lękliwa. Nie zaznała wiele dobrego, więc miłość oraz dobry dotyk były jej obce. Zdecydowanie woli kobiety od mężczyzn i z nimi dłużej zajmuje jej nawiązanie relacji. Przez pierwsze dni może sikać pod siebie na widok nowego właściciela płci męskiej.
Ze znajomymi psami nie wdaje się w konflikty, ale też nie dąży do nawiązania relacji. Szuka wsparcia w człowieku, a zbyt natrętny nowy psi kolega na pewno zobaczy cały szereg jej zębów. Całą sobą kocha człowieka, któremu zaufa.
Szukamy dla niej domu bez małych dzieci i bez kotów.
Bardzo prosimy o udostępnianie. Ta sunia naprawdę zasługuje na wiele miłości. Zainteresowani adopcją mogą oczywiście najpierw przyjechać w miejsce, gdzie Tara aktualnie przebywa i poznać ją „z bliska”. Kontakt w sprawie adopcji: 504 043 251.