Atos

by

in
Jeśli któryś z naszych kotów miałby być nazwany pechowym, to na pewno Atos 🙁 Nie tylko czeka na dom już 10 miesięcy (bez ani jednej oferty adopcji podczas gdy jego rodzeństwo już dawno w nowych domach) , ale też gdy już go znalazł to po 2 dniach wrócił bo nowy właściciel nie chciał dać mu czasu na aklimatyzacje.
Atos to około roczny spokojny kocurek który odwdzięczy się sporą dawką miłości, jeśli tylko ktoś da mu czas na to żeby zaufał nowej osobie. Atos boi się obcych wiec w nowym miejscu może być faktycznie przez chwilę wycofany, jak KAŻDY inny kot. Zmiana miejsca to dla kota ogromny stres i nowy właściciel musi to rozumieć. Żeby pomóc mu się zaaklimatyzować możemy na początku pożyczyć klatkę kenelową.
Atos jest wykastrowany, odrobaczony I odpchlony. Także zaszczepiony. Testy FiV/FeLV ujemne.
Szuka oczywiście spokojnego domu niewychodzącego, bez bardzo małych dzieci i raczej bez psów (chyba że ktoś może przeprowadzić długą i prawidłową socjalizacje z izolacją. Atos nie zna psów) Akceptuje inne koty.
Kot przebywa w domu tymczasowym koło Jeleniej Góry
Kontakt w sprawie adopcji: SMS na nr 501876552 lub inspektorat.jelenia@gmail.com
Kot jest pod opieką Fundacji. Obowiązują procedury adopcyjne . Nie wydajemy kotów „na prezent dla dziecka/mamy/taty”, „na myszy” „dla kogoś”. Prosimy o kontakt pełnoletnie osoby które będą prawnymi opiekunami kota. Oraz takie które przebywają w Polsce już długi czas (karta pobytu stałego w przypadku obcokrajowców), mają tu pracę, rodzine/przyjaciół którzy zaopiekują się kotem w razie czego, i oczywiście którzy planują w Polsce zostać na stałe.
Fundacja i schronisko to dwie oddzielne organizacje.